ERZURUM HABERLERİ

Mahallebaşı Ve Çevresi Sosyo-ekonomik" Projesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

IHA
28.10.2015 - 11:04Son Güncelleme :

PROJE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

IHA

Erzurum Valiliği öncülüğünde yürütülen "Mahallebaşı ve Çevresi Sosyo-Ekonomik" Projesi ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.
Vali Altıparmak başkanlığında gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir,Yakutiye Kaymakamı Ahmet Helvacı ve İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü Müdür Vekili Haşim Özcan katıldılar.
Toplantıda 2013 yılında Vali Dr.Ahmet Altıparmak’ın öncülüğünde başlatılan "Mahallebaşı ve Çevresi Sosyo-Ekonomik" Projesinde, önümüzdeki günlerde yapılması planlanan Üst Kurul toplantısı öncesinde, bugüne kadar planlanan, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Mahallebaşı Ve Çevresi Sosyo-ekonomik" Projesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mahallebaşı Ve Çevresi Sosyo-ekonomik" Projesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı