« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mağlubiyet kaçınılmaz oldu

Bank Asya 1. Lig'de haftayı Çaykur Rizespor deplasmanında 4-2 yenik kapatan ve bu sezon ilk mağlubiyetini alan Kasımpaşa'da hayal kırıklığı yaşanıyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kasımpaşa Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Süha Sidal, Çaykur Rizespor karşısında kötü bir mücadele ortaya koyduklarını belirtirken, “Oyuncularımız maça fazla konsantre olamadılar. Beklenen arzulu ve istekli oyunu ortaya konulamayınca, mağlubiyet kaçınılmaz oldu” dedi.

Kendi hatalarından çok basit goller yediklerini aktaran Sidal, “Bu şartlarda galip gelmemiz imkansızdı. Maça oldukça hareketli başladık ve rakibin kendi kalesine attığı golle öne de geçtik. Ancak ne olduysa o golden sonra oldu. Oyuncularımız rakibi mi küçümsediler bilemiyorum, rakibimiz mücadeleden düşüşümüzü affetmediler ve farklı bir sonuç ortaya çıktı” diye konuştu.

Sidal, ligde en büyük rakip olarak yine kendilerini gördüklerini söylerken, “Oyuncularımız bazı maçları kendi beyinlerinde yaşayıp, bitiriyorlar. Böyle devam edersek başarısız olmamız kaçınılmaz. Ne zaman her maça iyi konsantre olursak, bu ligde bizi kimse yenemez. Hatalarımız konsantrasyon eksikliğinden kaynaklanıyor” ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler