Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
06 Ekim 2015 Salı 23:15
 Yazarlar
27 Mart 2010
Niobe  niobe@hurriyet.com.tr

Koç burcu aşık olursa


Koç burcu insanları, komplimanları, özgür ve canlı kişileri sever. Dışadönük ve aktiftir.

Bir Koç ile beraber olmak için, enerji ve aşk heyecanıyla dolu olduğu göz önünde tutarak, onunla geç saatlere kadar uykusuz kalmayı göze almak gerekir.
Entelektüel kapasitesi de son derece gelişkin olan Koç’un dikkatini bu alanlardaki farklılıklar çeker. Atak ve ihtiraslı bir yapısı vardır. Ayrıca Koç aşkta kıskanç olabileceği için tamamen olmasa bile partnerinin vaktinin büyük bir kısmını kendisine ayırmasını ister.
Koç kendinden bir şeyler istenmesinden, birlikte olduğu insana rehberlik etmekten, yön göstermekten ve akıl vermekten hoşlanır. Genellikle tavsiyeleri ve fikirleri son derece açık, şüpheye yer bırakmayan tarzdadır.
Dürüst ve açık kalpli olduğu için duygularını ve fikirlerini eşiyle rahatlıkla paylaşır. Bir Koç ile ilişkiyi bitirmek için en iyi yol, ona emirler vermeye çalışmaktır. Koç, özellikle aşkta bu tür yaklaşımlardan nefret eder.
ıkili ilişkilerde emir veren bir tarz, Koç’un bu istekleri yerine getirmek bir yana, karşısındakini dinlemesini bile engeller. Bağımsız bir ruh olan Koçlar aslında oldukça güvenilir, sevince sadık kalabilen ve heyecan veren eşlerdir.arkadaşıma yolla arşivime ekle yazıcı için
Yazarlar Arşivi
Niobe
Tüm yazıları
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH