Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

'GÖRÜŞ GÜNÜ KADINLARI'NA TAZE KAN

27 Ekim 2013
  'GÖRÜŞ GÜNÜ KADINLARI'NA TAZE KAN

  Fox Tv ekranlarında her Pazartesi 22.15’de seyircisiyle buluşan dizi “Görüş Günü Kadınları” nın kadrosuna katılan Ertan Saban, Kerem Kupacı, Sezai Aydın can verecekleri farklı karakterlerle şaşırtıyor…

  Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Veli Çelik’in yaptığı, senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ün kaleme aldığı “Görüş Günü Kadınları” adlı dizinin oyuncu kadrosunu Şenay Gürler, Nesrin Cavadzade, Yıldız Çağrı Atiksoy, Semra Dinçer, Sinan Tuzcu, Alpay Atalan, Kemal Uçar, Deniz Karaoğlu, Selim Erdoğan, Yosi Mizrahi, Ümit Olcay, Yeliz Arman gibi Türkiye’nin önemli isimler oluşturuyor.

  Hikaye;
  “Görüş  Günü  Kadınları”  kocaları  çeşitli  suçlardan  cezaevine  girmiş, farklı  sosyal  çevrelerden, farklı  hayatlardan  olan  kadınlar  üzerine kurulu bir hikayedir. Hayatlarındaki tek ortak noktaları içeride olan sevdikleridir. Görüş günlerinde yan yana geldiklerinde,  eşlerini ve oğullarını görmek için beklerken birbirlerini tanımaya  başlarlar.  Bu küçük tanışıklıklar olaylar ilerledikçe onları ortak bir kadere doğru yönlendirir. Zamanla dışarıda ki kadınların;  içeride ki  kocaları,  oğulları  da  aynı onlar gibi kader birliği edecek, birbirlerinin hayatlarına gireceklerdir.


      

  Her türlü hakkı saklıdır.

  - Yorumlarınızı Yazınız
  Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding