Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

O Ses Türkiye jürisi değişiyor

Recai GÜLER-Selahattin BUDAKOĞLU/ BURSA, (DHA)-
31 Ocak 2013
  O Ses Türkiye jürisi değişiyor

  SANATÇI Hülya Avşar, tatilini geçirmek üzere kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Uludağ’a geldi. Hasta olduğu için şu ana kadar kayamadığını söyleyen Avşar, "O Ses Türkiye jürisi önümüzdeki yıl değişecek" dedi.

  BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ(FOTO-GALERİ)  

  Türkiye’nin önemli kayak ve kış turizm merkezlerinden Uludağ’da kızı Zehra Çilingiroğlu ile tatilini geçiren Hülya Avşar, konakladığı otelde yoğun ilgi İle karşılaştı. 3 yıl önce tatilini yapmak için geldiği Uludağ’da kayak yaparken bacağını kıran Hülya Avşar, "Geçen sene de buraya gelmiştim. İki senedir burada kayıyorum. Şu anda hastayım o yüzden kaymak için bir gün daha bekleyeceğim" dedi.

  "SANATÇIDAN SANATÇIYA DOST OLMAZ"      

  Sanatçıdan sanatçıya hiçbir zaman dost olmayacağını tekrarladığını ifade eden Avşar, şöyle dedi:    

  "Ama şöyle mesela ben Hadise’yi çok sevdim. Onunla sürekli konuşuyoruz. Murat’a bayıldım. Mustafa, zaten benim eskiden beri arkadaşım. Mustafa’yla Murat’ın arasında da bir çekememezlik olamaz. Çünkü Mustafa, Murat’ın çok önünde. Murat da geliyor ve çok daha iyi yerlere gelecek. Hadise’yle benim alıp veremediğim birşey yok. Sadece samimi duygular beslediğimiz için arkadaşız. Kendisini çok seviyorum. İnanılmaz bir insan. Yoksa laf olsun diye kimseyle arkadaşlık yapmam hatta görüşmek bile istemem."  

  "KİM GELİR KİM GİDER BİLMİYORUM"  

  Jürisi olduğu ’O Ses Türkiye’ yarışmasının jürisinin önümüzdeki yıl değişeceğini söyleyen Avşar, "Yarışmanın formatı değişeceği için sanırım jüri de değişecek. Kim kalır kim gider onu bilmiyorum. Bu aslında beni çok üzüyor. Ama yarışma bitse de ben Hadise’yle görüşürüm. Onun içerisindeki naifliği ve samimiyeti seviyorum çünkü" diye konuştu.    

  Hasta olduğu için karın keyfini doyasıya çıkartamadığını belirten Avşar Uludağ’da tatil yapan hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.       

                                                 

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  31/01/2013 - 0:07
  iyi olmuş.o jürinin kendini beğenmiş şımarık hareketlerinden bıkmıştık.hele o hadisenin garip ağız hareketleri ve itici konuşması beni benden alıyordu.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/01/2013 - 21:07
  harbiden kendisini jüri sanip bu makama hangi meslek diplamasiyla geldigini söylerse memnun olurum.aslinda suc onda degil sanati belden asagi icraatla ifa etmenin disinda yaptigi nevar bu hanimin.bunu seyredip alkislayan balik akilli insanlar oldukca allah yardimcimiz olsun.jüriymis hahahahahaha
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/01/2013 - 18:38
  Bir yorumcu yerine Ajda`yi teklif etmis. Al birini vur otekine netice sifira sifir eldevar kocaman bir sifir. Tabii magazinci olmayip bir parca muzikten anlayan seyirci ve dinleyiciler acisindan bu boyle.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/01/2013 - 18:34
  Rafta kullanim suresi coktan dolmus olan bu kadin bir daha ekranlara gelemeyecek sekilde nereye giderse gitsinde yerine kim gelirse gelsin kabulum. Cok itici bir tip, gorunce midem bulaniyor.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/01/2013 - 15:51
  İki gun önce o ses turkıye ısımlı programa mısafırler sayesınde bakmak zorunda kaldım, her takımdan üç kişi şarkı söylüyor biri eleniyordu .Elenenler eğitimli ve avrupai seslerdi kalanlar ise arabesk söyleyen finalistlerdi yani kalite ortada bir kez daha anladım bu programları neden izlemediğimi...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/01/2013 - 12:33
  Asıl hata acun da. ya Allah aşkına hülya avşar kim?? müzik adına ne yapmışki onu jüri koltuğuna layık görüyor. geçmişte kendisini Türk filmlerinden, çalkantılı aşk yaşantılarından tanıyoruz.sen kim müzik kim jürilik kim. jüri s.aksu h.peker k.dogulu m.sandal olmalı.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding