Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

BEREN İNTİKAM PEŞİNDE

12 Ekim 2012
  BEREN İNTİKAM PEŞİNDE

  Amerika’nın en popüler dizilerinden “Revenge”in yerli versiyonu, “İntikam” adıyla çok yakında Kanal D’de başlıyor. Orijinalinde Kanadalı oyuncu Emily Van Camp’in oynadığı ‘Emily’ karakterini Beren Saat canlandıracak.

  BEREN SAAT NASIL ÜNLÜ OLDU

  DISNEY Media Distribution, Amerika’nın ABC kanalında yayınlanan “Revenge” dizisinin “İntikam” adıyla Türk izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlandığını duyurdu. Dünya genelinde geniş bir seyirci kitlesine sahip olan dizi, Kanal D ile Disney’in ortak yapımı olarak 2013’ün ocak ayında ekrana gelmeye başlayacak. “İntikam”da başrolleri Beren Saat ve Mert Fırat paylaşacak. Saat, orijinalinde Emily Van Camp’in oynadığı ‘Emily Thorne’, Fırat da Joshua Bowman’in canlandırdığı ‘Daniel Grayson’ rollerini üstlenecek. Diğer karakterlerinin seçim süreci halen devam eden dizi, İstanbul’da çekilecek. Amerikan versiyonundaki Hamptons’ın yerini Boğaziçi yalıları alacak. Dizinin ilk sezonu için 22 bölüm çekilecek. 

  Türk izleyici çok beğenecek
  The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Genel Müdürü Sinan Ceylan, “Popüler ABC dizisi ‘Revenge’in yerli yapımını Kanal D ile beraber Türkiye’de ekranlara getirmek çok heyecan verici” dedi. Ceylan, dizideki gerilim ve ihtişamın Türk izleyiciler tarafından da çok beğenileceğinden emin olduğunu belirtti. Disney’den yapılan açıklamada da Kanal D’yle yapılan bu işbirliğinden mutluluk duyulduğu ve dizinin İstanbul Boğazı kıyısında çekilecek olmasının heyecan verici olduğu dile getirildi. Kanal D CEO’su İrfan Şahin ise dizi hakkında şunları söyledi: “Desperate Housewives’ın yerli yapımının başarısının ardından Kanal D’nin yaratıcı ve yenilikçi yapımcılık yaklaşımıyla beraber, sevilen Amerikan dizisi ‘Revenge’i yerel pazarımıza uyarlamaktan memnunuz. ‘Revenge’in birbirlerine karşı entrikalar çeviren ve beklenmedik olaylarla dolu bir kurgu oluşturan zengin ve göz kamaştırıcı karakterlerini Türk izleyicilere sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bu dizi hepimize, bazıları için intikam alana dek unutmanın mümkün olmadığını anımsatacak.”

  Emily’nin intikamı
  “Revenge”, babasına intikam almaya ant içen Emily isimli genç kızın öyküsünü anlatıyor. Emily 9 yaşındayken, babası güvendiği komşuları tarafından korkunç bir tuzağa düşürülüyor ve işlemediği bir suçtan ötürü müebbet hapse mahkûm oluyor. Emily babasını bir daha hiç göremiyor ve tüm çocukluğu öfke, özlem ve ihanet içinde kaybolup gidiyor. 17 yıl sonra, sahte bir isimle ve tek bir amaçla geri dönüyor: İntikam...

  Lost’u geçti
  Amerika’da halen yayınlanan “Revenge”, ABC televizyonunda 2006-2007 yıllarında “Lost”a ait olan izlenme rekorlarını geçerek ülkenin en çok izlenen programlarından biri oldu. 

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  12/10/2012 - 0:37
  revenge dizisi türkiyede yayınlanan yıllar sonra ya benziyor mu acaba izleyen söylesin..... bu da çok benziyo konu aynı gibi de......
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/10/2012 - 22:58
  Bari bir sezon yüzünü dinlendirseymiş.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/10/2012 - 11:54
  beren saat türkiyenin en başarılı sanatçılarından biri.onsuz ekranlar çok boş ve anlamsız geliyordu.yeni dizi çekeceği için çok sevindim.sabırsızlıkla bekliyoruz....
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/10/2012 - 11:52
  Yabancı diziler daha az izlenen kanallarda orijinal yayınlandığı için aslını az insan izliyor.O nedenle uyarlamaları da hiç bir şeyden haberi olmayan vatandaş tarafından ilgi görüyor.Bize uymaz,zaten aslını izlemiş oluyoruz.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/10/2012 - 11:08
  Gizem Arslan, Beren'le sana mutluluklar :) izleyip izlememem ile ilgili önerin içinde teşekkürler, düşünememiştim canım ya, emin ol dikkate alacağım.. hay allahımmm ne canlar yaratmışsın :)))
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  11/10/2012 - 10:16
  izlemeyeceğim için yorumada gerek yok
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding