Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Canlı yayında evlendi

16 Mayıs 2012
Canlı yayında evlendi

'Su Gibi’ programının sunucusu Songül Karlı, canlı yayında dünyaevine girdi.

DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR

Ekrana geldiği 5 yıl boyunca 248 çifti evlendiren Songül Karlı, bugünkü canlı yayında evlenen 249. çift oldu.  Stüdyoya Keremcem'in 'Sensiz Olmaz Ki' şarkısıyla giren Songül Karlı ve müstakbel eşi Metin Bey daha sonra Ebru Gündeş'in şarkısı eşliğinde dans etti.

Stüdyo'da kıyılan nikahta Songül Karlı'nın şahitliğini Mustafa Gülnahar ile eşi Neslihan Gülnahar yaparken damat Metin Yüncü'nün şahitleri Abdullah Varlı, Yılmaz Alp ve futbolcu Fatih Akyel oldu.

"BENİMLE ÖLECEK MİSİN"

Stüdyoya kurulan nikah masasına oturan çift nikah memuresinin isteğiyle kız isteme merasimini yeniden tekrarladı. Metin Yüncü, Songül Karlı'ya 'Benimle ölecek misin' sorusunu yöneltti ve Karlı da kabul edip damadı öptü.

NİKAH MASASINDA DERBİ İDDİASI

Nikah masasında nikahlarının kıyılmasını bekleyen çift derbi iddiasına girdi. Yarın akşam Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak maç için kazanan taraf karşı takımın formasını giymek üzere iddiaya girdi. Galatasaray taraftarı olan Songül Karlı Fenerbahçe'nin kazanması durumunda formasını giyip gezeceğini kabul etti.

CANLI YAYINDA EVLENDİLER

Nikah memuresinin "Metin Bey'i eşin olarak kabul ediyor musun?" sorusuna "Hayatımın en güzel günü onu tanıdığım gündü, o yüzden evet." cevabını veren Songül Karlı'nın nikahı canlı yayında kıyıldı. Karlı, nikah defterini imzaladıktan sonra eşinin ayağına basmayı ihmal etmedi. 

                                                                                                                                                                     

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
15/05/2012 - 11:07
Damat kimdir,nedir,necidir,ne iş yapar,bir bilgimiz yok.Fotoğraflarda davul çalıyordu,mesleği mi acaba?Bilemedik.Allah mesut etsin.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
12/05/2012 - 0:18
gelını seda sayan(ağız şekli aynı kıvama artık botokstan hepsi bir örnek geziyor) damadı behzat uygur zannettım canlı yayında evlenmekte cok klıse oldu :S
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
12/05/2012 - 0:21
Yapış yapış...Benimle ölecek misin?Ayıp ettin...Sonra da derbi muhabbeti.Çok romantik! Bir de adamları böyle elinden kolundan tutup zorla (?) tv'ye çıkarıyorlar ya.Öpmeler sarılmalar filan...Sanki "bize inanın" der gibi...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
11/05/2012 - 20:45
Gelin başı yerine "düğün botoksu" yaptırmış :)) dudaklar vantuz balığı gibi
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
11/05/2012 - 18:39
Behzat uygura nekadar benziyor,onca göz önünde ,bu aşka nazar değmese bari
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.