Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

CANLI YAYINDA KAPIŞTILAR

24 Nisan 2013
  Canlı yayında kapıştılar

  Türkiye Müzik Ödülleri gecesinin ardından büyük bir kavgaya tutuşan Alişan ile Demet Akalın- Okan Kurt çifti bu kez canlı yayında birbirine girdi.

  Bugün aynı saatte canlı olarak yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu Alişan, Aramızda Kalsın programının konuğu ise Demet Akalın- Okan Kurt çiftiydi.

  BU DOSTLUK MAZİDE KALDI FOTO-GALERİ 

  DEMET İLE ÇAĞLA ARASINDAKİ KALİTE FARKINI GÖRDÜM   

  Alişan'ın ödül gecesinin ardından yaşananları anlatırken " Okan'ın bir derdi varsa karşıma çıksın. Ben sadece Demet'e Okan hakkında duyduklarımı söyledim. Okan karşısındaki  adama bakıp konuşsun. Şerefime laf söyleyecek adam daha dünyaya gelmedi. 10 otobüs adamla gelecek ailem var. Ben  sadece Okan hakkında bildiklerimi söyledim. Bir daha Demet'le karşı karşıya gelmeyiz. Yan yana gelirsek yüzüme tükürsünler.  Bu tartışma sonucunda Demet Akalın ile Çağla Şıkel'in arasındaki kalite farkını gördüm" dedi.

  O sırada diğer Aramızda Kalsın'ın canlı yayında olan Demet Akalın ve Okan Kurt,  sosyal medya aracılığıyla Alişan'ın bu sözlerini öğrenince çok sinirlendi.

  DEMET AKALIN ALİŞAN ARASINDAKİ GERGİN ANLAR

  ALİŞAN DEMET İLE EVLENMEMİ İSTEMEDİ

  Okan kurt  ‘Demet’i ilk gördüğümde evlenmeyi kafama koymuştum. Demet’in arkadaşıydı (Alişan) gidip geliyordu. Alişan Demet’le evlenmemi hiç  istemedi. Lafın kimden geldiğine bakarım. Bir Türk erkeğinin namusuyla konuşurken dikkat edeceksin. Benim namusuma  laf edilirse orda her şey biter. Benim namusuma eşimin namusuna iş girerse her şey olur. Ya kendi yaptırımlarımı  uygularım ya çekilirim kenara seyrederim. Küçük çocuklar o taraftan da Twitt attılar. Ofisim Hadımköy’de tek başına  gelsin. Ben işadamıyım ben de mi 16 kişiyle karşısına çıkayım. Salı günü Florya’ya çağırdım niye gelmedi?’ dedi.
   
  BEN KONUŞACAK OLURSAM...

  Demet Akalın ise konu hakkında ‘Benim artık umurumda değil. Alişan artık hayatımdan çıksın. Bu konu konuşulsun  istemiyorum artık. O adam niye doğum günümün önüne geçsin. Konuşacak olursam? Konuşturmasın beni. Ünlem ünlem… Ben konuşacak olursam çok kötü olur’ dedi.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  24/04/2013 - 10:13
  koalisyon kurup bilerekte atışabilirler bilemeyiz halkı kolayca kandırır bunlara güven olmaz bi bakmışsın yarın yaş pasta etrafında hepsi
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  24/04/2013 - 10:10
  Birazcık edep yahu, bari eski günlerinizin hatırına sessiz kalın. Nedir paylaşamadıkları bu kadar? Çocuk gibi sosyal paylaşım sitelerinden atarlanmalar, laf sokmalar falan. Karşılaşmaya üçünün de cesareti yok. Arkadan arkaya sallamaya devam..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  23/04/2013 - 22:29
  Hayy Allah'ım yaaa hep aynı numara "konuşacak olursam...." ay bi konuşun artık sonra da sonsuza kadar susun.. bi rahat verin yaaa..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  23/04/2013 - 21:10
  "10 otobüs adamla gelecek ailem var" ne demek ya? Hangi devirde yaşıyoruz şunlardaki akla bak. Ayrıca resmen tehdit değil mi bu, suç değil mi bu açıklamalar?
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  23/04/2013 - 18:32
  Demet Akalin ile evlenmis, hala erkegin namusundan bahsediyor. Ne namusu kardesim....
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  23/04/2013 - 17:51
  Muhtemelen yeni albumleri cikacak reklam yapiyorlar boyle..
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding