Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

ÖZKAN'DAN KÖTÜ HABER GELDİ

Demirhan HARARLI
1 Nisan 2013
  MFÖ'den kötü haber geldi

  MFÖ üyesi Özkan Uğur, kanser şoku yaşıyor. İki ay önce lenf kanseri teşhisi konan Uğur’un 10 gün içinde kemoterapi tedavisine başlayacağı öğrenildi.

  FOTOĞRAFLARLA MFÖ  

  Müzik dünyasından kötü haber. Pop müziğin önde gelen gruplarından MF֒nün solistlerinden Özkan Uğur, kansere yakalandı. Bir süre önce rahatsızlanan ve hastaneye giden sanatçıya yapılan tetkikler sonucunda ‘lenf kanseri’ teşhisi kondu. İki aydır hastalığı ve tedavisiyle ilgili araştırmalar yapan Uğur, konunun uzmanlarıyla görüşmek için iki kez Londra’ya gitti.  

  ÖZKAN UĞUR'UN UNUTULMAZ SAHNE PERFORMANSI / WEB TV

  ”DAHA YAPILACAK ÇOK ŞARKI VAR


  KEMOTERAPİYE BAŞLAYACAK    

  Doktorları, 60 yaşındaki sanatçının vakit kaybetmeden kemoterapi tedavisine başlamasına karar verdi. Uğur, 10 gün içinde kemoterapiye başlayacak. Ünlü şarkıcı, MF֒nün yaz aylarında vereceği konserlere de, doktorları steril olmayan ortamlarda bulunmasını uygun görmediği için çıkamayacak.

  TEDAVİDE BAŞARI ORANI YÜKSEK

  Lenf kanseri (lenfoma), vücudun bağışıklık sisteminde rol oynayan lenf sisteminden köken alan habis bir hastalıktır. Genellikle boyun, koltuk altı ve kasık bölgelerindeki lenf bezelerinin şişmesiyle belirti verir. En hızlı ilerleyen kanser türlerinden olmasına rağmen, tedavi başarısı yüksek bir hastalıktır.

  ONLAR KANSERİ YENDİ

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/04/2013 - 14:45
  Değerli Üstad, Geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum,Tüm dualarımız seninle, yapacak çok şey var daha,
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/04/2013 - 13:11
  Dayan üstadım. Bu tecrübeyi yaşamış birisi olarak derim ki: Tedaviye hemen başla. Eğer incelemeler tam ve kemoterapinin karışımı doğru ise takma kafana. Normal yaşamını sürdürmeye çalış. Geçmiş olsun, Allah güç versin.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/04/2013 - 13:00
  Gelen gidiyor. Çok değerli, çok saygın çok kadirşinan insanları bir bir kaybediyoruz. Öyleyse düşünmeli, nereye gidiyoruz. Ne yapmalıyısz. Allah şifa versin...
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/04/2013 - 12:59
  Ele Gune Karsi Yapayalniz birakma bizi Gokhan.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/04/2013 - 12:36
  YARIM ASIRLIK ÖMRÜM HEP MFÖ ŞARKILARIYLA RENKLENDİ, BİRİNİN BİLE EKSİK OLDUĞU,ONLARSIZ BİR DÜNYA DÜŞÜNEMİYORUM. BİZLERE ÖMÜR BOYU HOŞ DUYGULAR YARATANLARA ALLAH SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN,GÜZEL MELODİLERİNİ BİZLERDEN VE GÖK KUBBEDEN EKSİK ETMESİN. ÖZKANI ENKISA ZAMANDA ŞİFA İLE ARAMIZA BEKLİYOR
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/04/2013 - 12:34
  ÖZKAN BEY. BU ÜLKENİN YETİŞTİRDİĞİ EN DEĞERLİ MÜZİSYENLERDEN BİRİSİNİZ. AYNI ZAMANDA EKRANLARDA ROL ALDIĞINIZ DİZİ VE FİLMLERDE DE SİZİ ZEVKLE İZLİYORUZ. İNANIN 75 MİLYON İNSAN SİZİ ÇOK SEVİYOR. ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. EN KISA ZAMANDA MÜZİK DÜNYASINA VE DOLAYISIYLA ARAMIZA DÖNMENİZ DİLEĞİYLE...
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding