Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

DEMET HAMİLE Mİ

Eray ARPAŞİN/İZMİR, (DHA)
30 Mart 2013
  DEMET HAMİLE Mİ

  DEMET Akalın, İzmir Arena’da 3 bin hayranının karşısına çıktı, Mini elbise giyen Akalın, çıkan göbeğinin yanı sıra yavaş hareketleri nedeniyle "Demet Akalın hamile mi?" sorusunu gündeme getirdi.

  Demet Akalın, uzun aradan sonra İzmirli sevenleriyle buluştu. Ege Bölgesi’nin en büyük konser mekanı İzmir Arena’da sahneye çıkanı Akalın, sevilen şarkılarını söyledi. 3 bin kişinin izlediği konser, iki saat sürdü. Sahnede şarkılarını peş peşe söyleyen Demet Akalın, "Çeşme zamanı geliyor. Artık gelsin de eğlenelim bol bol" dedi.

  KONSERDEN FOTOĞRAFLAR

  Sahnede kısa mini taşlı bir elbise giyen, konserlerinde genelde dansçıları ile birlikte dans eden güzel şarkıcı bu sefer fazla hareket etmemeyi seçti. Kısa süre önce bir dergiye verdiği roportajda bebek istediğini açık açık belirten Demet Akalın’ın göbeği ise akıllarda "Hamile mi?" sorusunu getirdi. Demet Akalın, konserinin sonunda sevenlerinin alkışıyla sahneyi terk etti.                

  “TEK İSTEĞİM ANNE OLMAK”

   

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 22:10
  demet akalın ın hamile kalamayacağını sağır sultan bile biliyor...kendisi de biliyor doktorları da...bu yıllardır bilinen bir gerçek..bizler yıllar öncesinden biliyoruz yorum yapan insanlarımız yorum yazmayı biliyor ama cahilce..keşke biraz araştırıp yazsalar..internetten bile araştırsalar bulurlar.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 20:29
  eğer geçmişte kürtajları varsa,, belli bir sayıdan sonra tutturmak çok zor.. tutar ve düşer.. yüzlerce tecrübeyle sabittir.. fazla haraket etmeden,,zararlı şyleride bırakarak denemeye devam edilmesi lazım.. biri belki tutar. !
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 19:31
  En dogal hakki. Hangi kadin Anneligi hak etmiyormu$ ? Insanlar Anne ve Baba olduklarinda çok degi$iyorlar. Güzel bir mutluluk. Kendisine hayran degilim, Hayrili ve saglikli bir evlat olsun olursa.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 17:23
  inşallah hamile olurda,çocuğuna bağlanır,ama ne bunun ne seren serengil,ne de handenin ataizi nin çocukalrı olacak,herşeyleri yerinde şartları şurtları da iyi,cocuk yapmaktan ödleri vücüdları bozulcak diye korkuyorlar.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 17:20
  yüce rabbime şükür inşallah hamiledir, çok istiyor anne olmayı, yakışır da annelik.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  30/03/2013 - 15:51
  Allah'ım; sen Demet Akalın'ın her şeyden elini çektiği, uzaklara yerleştiği günleri de göster yarabbim. Amin...
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding