Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

İşte yılın mankenleri

17 Ekim 2012
  İşte yılın mankenleri

  Best Model of Turkey yarışmasının bu yılki finali önceki akşam Suada’da yapıldı. 25’incisi düzenlenen yarışmada, Berk Atan ve Sena Sezgi Akay birincilik tacını takarak Türkiye’yi Best Model of the World’de temsil etmeye hak kazandı

  BEST MODEL BİRİNCİLERİ VE KONUKLARI FOTO-GALERİ  

  Organizatör Erkan Özerman’ın kurucusu ve başkanı olduğu Best Model of Turkey yarışmasının finali, önceki akşam Suada’da yapıldı. Sibel Tüzün ve Cenk Eren’in sunduğu finalde, bine yakın başvuru arasından sıyrılıp finale kalmayı başaran Berk Atan ile Sena Sezgi Akay birinci seçildi. Yarışmada ikincilik Numan Unvan ve Özlem Ergin, üçüncülük ise Boğaç Aksoy ile Amina Sihman’ın oldu.

  Adnan Şenses, Ece Gürsel, Cem Özer, Şenay Akay, Nil Burak gibi birçok ünlünün katıldığı gece, Zerrin Özer, Tan, Nil Burak, Cenk Eren ve Sibel Tüzün’ün şarkılarıyla renklendi.

  EBRU'NUN GWTNETH STİLİ    

  Ebru Şancı, final gecesinde, daha önce Amerikalı oyuncu Gwyneth Paltrow’un bir galada giydiği Emilio Pucci imzalı elbiseyle boy gösterdi.    

   

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2012 - 16:04
  Kaşları alınmış, saçları fönlenmiş, köse suratlı, kalıp vücutlu adamları sevemedim bi türlü.Sanki tornadan çıkmış gibi.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2012 - 13:28
  Bence görsellik fazlasıyla önemli bizim ülkemizde herkes karşı güya böyle yarışmalara ama herkeste yapılan dizileri izliyo..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  17/10/2012 - 2:00
  Bu yarismalar sadece bir arac yakinda dizi dizi filmlerle karsimiza cikarlar dizi sektörü yeni yüzler kazandi ilk filmlerini uzun sürmez cekerler gelenek böyledir baska ne olabilir ki? filozof veya bilim insani olacak degiller..
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding