Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

HADİSE NASIL ZAYIFLADI

7 Ağustos 2012
HADİSE NASIL ZAYIFLADI

Her yaz objektiflerden kaçan bu yıl ise bikinili pozlarını göğsünü gere gere twitter sayfasından paylaşan Hadise’nin 67 kilodan 55 kiloya nasıl düştüğünün sırrı ortaya çıktı

Hadise, Mehmet Ali Erbil’in eski baldızı Şeyda Coşkun’un koçluğunda 1 ay 20 gün içinde tam 13 kilo birden verdi. Coşkun “Çok akıllı bir kız, her şeyi aşmış” sözleriyle övdüğü Hadise ile her sabah saat 06.30 gibi uyanıp yürüyüşe çıktığını Milliyet'e anlattı.
Hadise’ye her gün farklı bir kahvaltı yaptırdığını anlatan Coşkun “Bir sabah yulaf yiyor, diğer gün ise omlet... Ya da bir diğer gün peynirli kahvaltı yapıyor. Ama aynı anda hem peynir, hem yulaf vermiyorum. Karbonhidrat ile proteini çok karıştırmıyorum. Bol bol sebze yemeği yediriyorum. Yanında mutlaka yoğurdu oluyor. Mesela bir sabah yulaf yiyorsa, öğlen sebze yemeği ve yanında yoğurt, akşam da ızgara etini yiyor. Ara öğünlerde ise ayran ve bitki çayları veriyorum” dedi.
 

HADİSE ESKİDEN BÖYLEYDİ

5 yıl önceye döndü      
Her gün mutlaka sabah 06.30’da uyandıklarını belirten Coşkun, “Şu an Bodrum’dayız. Yine Hadise ile her günkü gibi 06.30’da buluşup yürüyoruz. Ayrıca pilates yapıyor. Beraber çalışmaya başladığımzda 67-68’lerdeydi, şimdi 54 - 55 kiloya düştü. Şimdi ise 50 - 51’e düşmeyi planlıyoruz. Çünkü ekranda herkes bir beden fazla göründüğü için 36 görünmek için 34 beden olmak gerekiyor” diye konuştu.
Geçen günlerde Coşkun ile sahilde yürüyüş yaparken Hello dergisinin objektifine takılan Hadise, 5 yıl önce Türkiye’ye geldiğinde de 50 kilo olduğunu anlatmıştı.
 

5 YIL ÖNCEYE DÖNDÜ

          

 

 

 

 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/08/2012 - 11:48
Herşeyi aşmış hadise bu mu ? Güldürmeyin. Ekranda herkes 1 beden büyük çıkıyormuş o yüzden 36 dan 34 e düşmesi gerekiyomuş kadının derdi sağlığı için kilo vermek değil ekranda güzel görünmek için kilo sağlık sorunudur televizyona çıkıp işinizi yaptığınız sürece kiloluda olsanız sevilirsiniz.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/08/2012 - 11:33
o kadar para kazan ama ağız tadıyla yemek yeme. bu dünya hakikaten tuhaflıklarla dolu.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/08/2012 - 11:04
BENCE HALA KİLOLU, AMA YİNE EROL KÖSENİN DİLİNDEN KURTULDU..ADI ÜSTÜNDE ÜNLÜLER İSTESE ZAYIFLAR PARAYA PARA DEMEYEN İNSANLAR..!!
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/08/2012 - 10:43
Spor yaparak vermediği belli bence hiçbir sıkılaşma söz konusu değil. Bıçak altına yatmıştır Erol Köse'nin dilinden kurtulabilmek için :)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/08/2012 - 10:18
Artık, diyet yerini zayıflama hapları ve yağ aldırma ameliyatları gibi yan çözümlere bıraktı. Sıradan insanlar bile böyle zayiflarken paraya para demeyen ünlüler Kimbilir nelerle zayifliyordur!!!
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding