Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Kızım Melisa ve Zehra'yı rahat bıraksınlar

26 Haziran 2012
KIZIM MELİSA VE ZEHRA'YI RAHAT BIRAKSINLAR

İddialara göre Sibel Can'ın 18 yaşındaki kızı Melisa'nın önceki gün Ortaköy'deki gece gezmesi olaylı geçti.

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın kızı Melisa önceki gece sabahın ilk ışıklarına kadar ünlü gece kulübü Reina'da arkadaşlarıyla birlikte eğlendi. Alkolün dozonu kaçıran genç kız, VIP kapısından dışarı çıktığında karşısındaki gazetecileri görünce panikleyip hemen gece kulübünün otoparkında görevlilerin kullandığı kulübeye saklandı. Bir süre kulübenin içinde gizlenen Melisa, peşindeki gazetecileri atlatamaycağını anlayınca herkesi şaşkına çeviren planını sahneye koydu. Genç kızın, görevlilere rica edip bindiği otoparktaki bir ambulansla gece kulübünden ayrıldığı iddia edildi. Siren çalarak yoğun trafiği aşıp gazetecileri de atlatan Melisa'nın ardından Kuruçeşme'deki bir benzincide inip, buradan başka bir otomobile geçtiği öğrenildi.

Bu iddiaların ardından Sibel Can, bir açıklama yaptı:  

KIZIM MELİSA VE ZEHRA'YI RAHAT BIRAKSINLAR

Kızım Melissa hakkında çıkan 'Ambulansla Reina'dan kaçtı' haberleri tamamen asılsızdır. Kızım okulunu başarıyla tamamlamış ve bir genç kız olarak da gezmeye eğlenmeye hakkı vardır. Reina'ya rezervasyonu ben yaptım ve kızımın benim bilgim dışında hareket etmesi de zaten sözkonusu olamaz. Artık beni ve Hülya'yı geçip kızlarımızla uğraşmaya başladılar. Melissa'yı ve Zehra'yı rahat bıraksınlar... Benim kızım hem okulundan hem de davranışlarından memnun olduğum bir çocuktur...

 SİBEL CAN VE ÇOCUKLARI (FOTO-GALERİ)

ÜNLÜ ANNELER VE KIZLARI (FOTO-GALERİ)

     

      

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
26/06/2012 - 9:54
Lale devri çocuklarısınız siz...Zamanınız geçti...Yeni Lale devri çocukları istemiyoruz.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 22:51
sibelin bu etik olmayan konusmasi bana eskiden, Hüya Avsar´i kullanarak gündeme gelmesini ve Gülbenin Hülya Avsar´a satasmasini daha fazla kizistirmasini hatirlattii. Bu kadin cok tilkilik pesinde.. Simdi kizi icin Zehra´yi kullanmaya basladi. Cok ayip. Yine yakismadi yasina basina..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 22:47
Sibel Can'ın şarkılarını da sesini de çok severim. Fakat acilen polyannalığına son vermesi lazım. Çok sahte ve yapmacık.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 22:14
Ambulansa onu alanlarin acilen cezalandirilmasi Melissa nin da ceza odemesi lazim...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 21:59
ne kadar yanlis bir konusma neden hulya avsarin kizinida olaya dahil ediyorki.SU an sizin kizininzdan behsediliyor zehradan degil.ve ayrocana baya bir yas farki var aralarinda.neden baskasinida katiyor bu olaya anlamadim.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.