Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Emre Aşık evlendi

25 Haziran 2012
EMRE AŞIK EVLENDİ

Galatasaraylı eski milli futbolcu Emre Aşık, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Yağmur Sarnıç ile önceki gün Fransız Bahçeleri’nde nikah masasına oturdu.

Nikah şahitliklerini Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy ile Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın yaptığı çiftin düğününe spor dünyasından birçok ünlü katıldı.

DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR

AYSUN KAYACI İLE YEDİ YIL AŞK YAŞAMIŞTI

 


     

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 12:53
Dun Aysun Kayaci da Londra da mutfak esyalari satan bir magazada dolaniyordu. Dayanamamis kendini ulke disina atmis. Isin garibi tv lerde gazetelerde gordugumuz o komik, ordek dudaklari yoktu:) ekranlara ozel yapiyor galiba dudaklarini o sekilde:)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 12:29
Sabah uyandiginda gelin hanimi makyajsiz gorsen ne yapacaksin demeyecegim zira bundan kotu olmayacagi kesin! Her ikiside zombie'lere benzemis! Allah mesut etsin ne diyelim. Bol makyajsiz bir omur boyu mutluluklar!
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 11:38
aysun kayacı ile daha cok yakışıyorlardı.. neyse Allah mutlu etsin..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 11:10
Ruja bak ! Gelinin masumiyeti çağrıştırması gerekiyor. "Gelin makyajı nasıl olur ? " bir araştırsalarmış iyi olurmuş. Aysun Kayacı kesinlikle böyle boyaya bulanmış gözükmezdi.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/06/2012 - 11:04
Eşinden de anlaşıldığı üzere bu adam beraber olduğu kadınların dudaklarına slikon yaptırtıyor herhal.... Aysu kayacı da emre aşık ile birlikteliği döneminde yaptırmıştı
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.