Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Emrah'ın oğlunun annesine şok ceza

Fuat KARS/BURSA, (DHA)
24 Haziran 2012
EMRAH'IN OĞLUNUN ANNESİNE ŞOK CEZA

EROL Evcil ve gizli kasası olduğu öne sürülen Hüseyin Kayapalı’nın hapis ve para cezasına mahkum olduğu kara para aklama davasında sanıklar arasında bulunan Ebru Çolak 6 yıl 8 ay hapis ve 1 milyon 250 bin lira para cezasına çarptırıldı.

Ebru Çolak, şimdi 21 yaşında olan oğlu Tayfun’un, şarkıcı Emrah’tan olduğunu DNA testi ve mahkeme kararıyla kanıtlamıştı.

İstanbul 12 Ağır Ceza Mahkemesi kendileri ve yakınlarının üzerlerine olan tüm mal varlıklarına el koyup 15 yıl hapis cezasına çarptırdığı Erol Evcil ile 15 yıl 10 ay hapis verdiği Hüseyin Kayapalı’nın yargılandığı davada, Hüseyin Kayapalı kanalıyla kara para aklamak suçlamasıyla Ebru Çolak da mahkum oldu. Tutuksuz yargılanan Ebru Çolak’ı mahkeme 6 yıl 8 ay hapis ve 1 milyon 250 bin TL para cezasına çarptırdı. Yargıtay’ın bu cezayı onaylaması halinde Ebru Çolak 4 yıldan fazla hapis yatacak.

İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi’nin verdiği kararı öğrenince Ebru Çolak’ın şoke olduğu ve yakınlarınca teselli edilmeye çalışıldığı belirtildi.

EBRU ÇOLAK VE OĞLU TAYFUN - FOTO GALERİ

EMRAH OĞLU OLDUĞUNU YILLAR SONRA KABUL ETMİŞTİ - FOTO GALERİ       

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/06/2012 - 22:29
babasinin tipki aynisi, hanim efendi de eskiye gore daha guzel.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/06/2012 - 20:41
Ahmet Bey, Alınteri ile para kazanmanın çok zor olduğu bir ülkeden bahsediyoruz. Tabiki böyle kaçak yollarla para kazanmaya çalışmak büyük bir hata ve suç ama başka türlü de gerçekten zor.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/06/2012 - 16:47
DÖRT, ÜÇBUÇUK, ÜÇ,E KAPATAN BÜYÜKLERİ GÖRÜNCE BU DA BEDAVAYA KAPATMAYA KALKIŞMIŞ.?
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/06/2012 - 16:44
ne alaka anlamadım, biz bu bayanı gözüyaşlı ekranlarda yıllar evvel mağdur olarak izlemiyormuyduk? nasıl bir dünya bunların ki ben anlamıyorum
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/06/2012 - 16:34
ona buna şuna, pusu kuranlar ilahi bir şekilde, yakayı birgün ele veriyorlar...
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.