Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Valiyle protokol krizi

Ruhan YALÇIN/TEKİRDAĞ, (DHA)
15 Haziran 2012
VALİYLE PROTOKOL KRİZİ

TEKİRDAĞ’da bu yıl 48’incisi düzenlenen Kiraz Festivali’nde sunuculuk yapmak için kente gelen manken ve oyuncu İpek Tanrıyar, açılış töreninde anıta çelenk konulması sırasında Vali Zübeyir Kemelek ve eşi Zehra Kemelek’in yanında ve ilk sırada yer almak istedi. Valilik görevlilerinin kendisini ’protokol sırasına’ uymadığı gerekçesiyle ikinci sıraya almak istemesine kızan İpek Tanrıyar töreni terk etti. Genç sunucu yaşananları hurriyet.com.tr' ye anlattı.

PROTOKOL KRİZİ BÖYLE YAŞANDI - FOTO GALERİ  

TANRIYAR TÖRENİ BÖYLE TERK ETTİ - WEB TV


Tekirdağ Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen 48’inci Kiraz Festivali dün akşam düzenlenen kortej yürüyüşü ile başladı. Hükümet Caddesi üzerinde yürüyen protokol ve kalabalık ardından Valilik bahçesindeki Atatürk Anıtı’nın önüne geldi. Burada, festival açılışı için anıta çelenk konulma töreni düzenlendi. Törene, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek, Tekirdağ Belediye Başkanı CHP’li Adem Dalgıç, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Emniyet Müdürü Ali Yılmaz, festivalin sunucusu İpek Tanrıyar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TANRIYAR PROTOKOLE GİRDİ 

Çelenk töreni için herkes yerini alırken, festivalin sunuculuğunu yapacak olan manken ve oyuncu İpek Tanrıyar da Vali Kemelek ve Belediye Başkanı Dalgıç’ın yanında ilk sırada durdu. Valilik görevlilerinin ’protokol sırasına’ uymadığı için uyararak kendisini ikinci sıraya almak istemesine kızan Tanrıyar, "Ben buradan hiçbir yere gitmem" diyerek tepki gösterdi.Törende bulunan Tekirdağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Rüya Yılmaz’ın ikna çabasına rağmen durmayan Tanrıyar alandan ayrılırken gazetecilerin sorularını da cevapsız bıraktı. Tören, anıta çelenk bırakılmasının ardından sona erdi.

KRALDAN ÇOK KRALCI VAR

 İpek Tanrıyar, yaşananları hurriyet.com.tr'ye anlattı:  Ben kortejde Vali Zübeyir Kemelek'in eşi ile birlikte 3 km yürüdük. Tören alanına gelince Vali gelip elimi sıktı. Bir süre sonra Vali'nin koruması sert bir şekilde " Burası protokol arkaya geç" deyince çok sinirlendim. Benim protokolda durayım diye bir derdim yok. Kraldan çok kralcı bu davranışa kızdım.  

HANDE YENER 20 BİN KİŞİYE SÖYLEDİ 

Kiraz Festivali’nin ilk gecesinde pop müzik şarkıcısı Hande Yener, sahil dolgu sahasındaki konser alanında sahneye çıktı. İpek Tanrıyar’ın sunuculuğunu yaptığı gecede, Hande Yener söylediği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Konsere üzerinde askılı bluz ve mini şortla çıkan Yener, dans grubuyla yaptığı şovlarıyla dikkat çekti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Hande Yener’e Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç tarafından sepetle kiraz ve plaket verildi.     

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
15/06/2012 - 22:18
Yukarı tükürsem bıyık, aşağı tükürsem sakal.. Hangisini eleştireyim bilemedim.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
15/06/2012 - 21:30
ülkemizde her şey protokola bağlıdır her şey bozulur protokol bozulmaz örneğin siyah makam arabasında arkada sağda oturmak çok mühimdir ama herzaman örnek gösterdikleri ülkelerde herkes kendi arabasını kullanır ama bizde protokol mani olur
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
15/06/2012 - 20:15
AAA HAKSIZLIK ACUN ILICALI OLSAYDI VALİDEN BİLE ÖNCE PROTOKOLDE YER ALIRDI.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
15/06/2012 - 17:09
fasulye gibi nimetten sanıyor kendini heralde...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
15/06/2012 - 14:46
O kadar manasız şeylere üzülüp, o kadar boş şeylere seviniyoruz ki milletçe ayarlarımız bozuldu.Protokol görevlisinin kısa kollu gömleği nedir peki? kısa kollu gömlek giyen protokol mu olur kendini çeki düzen versin bence bu kadar çok kralcıysa:))))
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.