Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Suat Suna evlendi

10 Haziran 2012
Suat Suna evlendi

Suat Suna, bir süredir aşk yaşadığı Burcu Balkanlı ile önceki akşam evlendi.

İlk evliliğini Melike Öcalan’la yapan Suat Suna, ikinci kez nikâh masasına oturdu. Ünlü şarkıcı, bir süredir aşk yaşadığı Burcu Balkanlı ile önceki akşam evlendi. Baltalimanı’ndaki Portaxe adlı mekânda yapılan düğüne aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 400 kişi katıldı. Düğüne gelenler arasında Özge Borak-Ata Demirer, İpek Acar-Kayahan, Şahan Gökbakar ve Murat Evgin de vardı. Bir ara dışarı çıkıp basın mensuplarına poz veren Suat Suna ve Burcu Balkanlı, çok mutlu olduklarını söyledi. Çift ilk danslarını Suna’nın Balkanlı için yazdığı “Senden Başka” isimli şarkıyla yaptı. İbrahim ŞAHİN

Onlar da sahneye çıktı

Düğünde Kayahan ve Şahan Gökbakar da şarkılar söyledi. Kayahan, sahneye kızı Aslı Gönül’le birlikte çıktı. Aslı Gönül, seslendirdiği İngilizce şarkıyla büyük alkış aldı. Şahan Gökbakar da yine Halil Sezai’yi ti’ye aldı ve onun “Olsun” şarkısını sözlerini “Taze boza, simit ve soğan” şeklinde değiştirerek okudu.

Ata Demirer, eşi Özge Borak’la birlikte geldiği düğünde sahneye çıkıp şarkı da söyledi.                 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
08/06/2012 - 17:35
Mutluluklar dilerim. Suat Suna çok beyfendi biri bildiğimiz kadarıyla,çoktandır ortalarda görünmüyordu. Umarım evlilik sonrası bir albüm çıkarır :)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
08/06/2012 - 13:56
Allah mutlu huzurlu etsin egolardan arınmış huzurlu bir yuvaları olsun:)
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.