Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Evlilikleri hakkında şok iddia

5 Haziran 2012
Evlilikleri hakkında şok iddia

Evlilikte gizli protokol iddiası eşi Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’e aldığı hediyelerinin asıl sahibinin kayınpederi olduğu iddia edildi.

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre eşi Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’e verdiği hediyelerin işadamının babasına ait olduğu, ünlü çiftin sadece kullanma hakkı olduğu ileri sürüldü. Şarkıcının ise bu servet değerindeki mallarda sadece oturma hakkı olduğu iddia edildi. Eşinin milyon dolarlık hediyeler aldığı Gündeş’in evliliğinde gizli bir protokol olduğu iddia edildi.Aile şirketinde maaşlı olarak çalıştığı belirtilen Reza Zarrab’ın basında da yer alan servet değerindeki hediyelerin aslında babasına ait olduğu ifade edildi.Sanatçının yakın çevresine, eşinden manevi olarak çok destek gördüğüve tek korkusunun eşinin ailesiyle arasının bozulması olduğunu ifade ettiği öğrenildi.

Alınanlar servet değerinde

Evlilikleri boyuncu eşi Reza Zarrab’ın sanatçıya aldığı hediyeler arasında Kanlıca’da 26 milyon değerinde iki yalı, 3 milyon liralık ofis, Bodrum Kalesi manzaralı 1 milyon 850 bin liralık yazlık, 800 bin lira değerinde ‘Dutyfree’ adlı şampiyon at ve Dubai’de bir ev bulunuyor.

EL GANADOR 33 BİN TL KAZANDIRDI

Ebru Gündeş ile eşi Reza Zarrab'ın 'Duty Free' ve 'El Ganador' adlı atları geçen cuma İstanbul'daki at yarışlarında koştu.

ÜNLÜLERİN EŞLERİNE ALDIKLARI PAHALI HEDİYELER - FOTO GALERİ 

Birinci olan 'El Ganador' sahipleri Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'a 33 bin TL kazandırdı. Bu arada çift sayıları 4 olan yarış atlarının sayısını 6'ya çıkartıyor. 'King River' ve 'Matador Yaşar' adlı atları almak için 1.5 milyon TL bütçe ayırdılar.

EBRU GÜNDEŞ - REZA ZARRAB FOTOĞRAFLARI

 

 

 

 

 

 

 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
05/06/2012 - 2:13
ya bize ney kocasi alir almaz. kisa boylu adamlarada aşik olurlar ön yargili konuşmayin, tanidigimin kiz arkadaşi 20cm uzundu ,oglan 1,70 falan kizda 1,88 boyundaydi.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
05/06/2012 - 1:19
Herhalde o 33.000 Lirayı ata arpa parası yaparlar. Sahip oldukları mülklerin yanında biraz komik bir rakam.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
05/06/2012 - 1:12
yahşi rezzab filmi çevirseler yahşi cazibeyle yarışır diyorum....
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
04/06/2012 - 22:28
zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
04/06/2012 - 19:44
Normaldir, bu kadar yuksekten ucmak zaten pek normal degil.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.