Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

10 yıllık evlilik bitti

MAGAZİN SERVİSİ
1 Haziran 2012
10 yıllık evlilik bitti

Spiker Nazlı Öztarhan ile işadamı Burak Öztarhan’ın 10 yıllık evliliği sona erdi.

BU MUTLULUK MAZİ OLDU (FOTO-GALERİ)

STAR TV spikeri Nazlı Öztarhan ile işadamı Burak Öztarhan boşandı. Altı yıllık birlikteliğin ardından 2002 yılında nikâh masasına oturan çift, bir süre önce boşanma kararı aldı ve geçtiğimiz günlerde de evliliklerini resmi olarak noktaladı. Dostça ayrıldıklarını söyleyen çiftin 4 yaşındaki kızları Kayra’nın velayeti anneye verildi.

 

 

 


 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
01/06/2012 - 17:17
yapılan yorumlara bakın nazlı öztarhan bence tam bir hanımefendi bir insanın ailesinin varlıklı olması onun antipatik biri oldugu anlamına gelmez demek ki evliliginde sorunlar vardı yoksa kim 10 yıllık evliligi bitirir bence nasıl mutluysa öyle yapsın eşi böyle güzel hanımı kaçırdıgı için üzülsün
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
01/06/2012 - 11:47
ÜZÜLDÜM. NAZLI ÖZTARHAN BEĞENDİĞİM,BAŞARILI BİR HABER SPİKERİ İDİ. EVLİLİKTE BAŞARISIZ OLMUŞ. EVLENMEK KADAR BOŞANMAKTA NORMALDİR.BAZILARININ YAPTIĞI GİBİ GÜNLERCE GÜNDEM ALMADAN SESSİZ SEDASIZ BOŞANMIŞLAR.BU GÜZEL OLAY.ARTIK İKİSİ DE ÇOCUĞUNUN İYİ YETİŞMESİ İÇİN SAĞLIKLI EFOR SARF ETMELERİ GEREKİR.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
01/06/2012 - 11:39
Dünyaca meşhur bu iki kişinin evliliği de çok dikkat çekmiş, bütün dünya günlerce bu evliliği konuşmuştu. Bakalım boşanmaları kaç gün konuşacak...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
01/06/2012 - 11:12
10 senelik evlilik üzücü bir son sanırım artık 35 senelik evliliklerin ölümden dolayı bitmesi diye bişey kalmayacak :(
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
01/06/2012 - 10:32
Çok antipatik bir hanım. Zaten onu son model arabaların içinde VIP davetlerinde görünce sinir oluyordum. Çünkü bence o para içinde haber spikerliği yaparak, tek hayali haber spikeri olmak olan sıradan bir genç kızın yerini almış oluyor.Gözle gördüğümüz bir habercilik başarısı da yok.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.