Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

3 saatlik bebek sevinci

31 Mayıs 2012
3 SAATLİK BEBEK SEVİNCİ

Demet Akalın’ın hamile olduğu, ancak Kıbrıs konserindeki olaylar nedeniyle üzüntüden bebeğini düşürdüğü iddia edildi.

DEMET AKALIN-OKAN KURT BÖYLE EVLENMİŞTİ (FOTO-GALERİ)

Bir başka iddia da Akalın’ın bebeğini düşürmediği, kürtaj yaptırdığı yönündeydi. Demet Akalın, hamile olup olmadığını anlamak için kan testi yaptırdığını önceki gün Twitter’dan duyurdu. Sayfasına “Kan testi yaptırdım, yarın sürprizim olabilir” yazan şarkıcı, dün ise yine aynı site üzerinden sert açıklamalar yaptı: “Doğmamış bebek katilleri! Bütün lanetim, bedduam beni üzenler için. Allah katında yeriniz yok. Belalar içinde boğulun. Kör şeytanınızdan bulun. Sizi mezar bile paklamaz. Kocamı da mutsuz yaptılar ya, ne diyeyim. Ne olur, kürtaj ve benzeri şeyleri yazmayalım. Gerçekten kaldıramıyorum. İyi olacağım, iyi olacağız.” Akalın, kendisine geçmiş olsun dileklerini ileten bir takipçisine de “Üzüntü, stres ancak üç saat mutlu etti bizi” yanıtını verdi.

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/05/2012 - 19:03
bebeğe filan inanmıyorum.inanmama sebebim de sensin demet.hiç güvenilir değilsin.senle beraber seren de öyle...bebeği doğurmadan da ne sana ne de serene inanmam.insanları hep suçluyorsun,bir kendine bak.bu millet 70lik ajdaya sahip çıkarken,taze ses olan sana neden sahip çıkmıyor,hele düşün
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/05/2012 - 12:56
niye onlara kızıyorsunuz ki ?? onları bu hale getiren bizler değil miyiz zaten.. bizim sayemizde bu hayatları yaşayıp birde bizi beğenmiyorlar..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/05/2012 - 12:47
eğer gerçekten haklıysan iyi bir insansan kimseye beddua etmene gerek yok zaten Allah çıkarır. ama o kadar kötüsün ki ettiğin ettiğin beddualar dönüp dolaşıp seni buluyor herkes hayatında mutlu.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/05/2012 - 12:29
Bana da bu is biraz reklam kokuyor gibi geldi... ustelik bugun eski vokalistinin de bir internet sitesinde "hala sen insanlari kandir bakalim ama bana yutturamazsin yalanlarini "gibi yorumlari var.Sayet dogruysa bu cok cirkin bir davranis sekli... sen o zaman sadece kendini kandiriyorsun demektir...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/05/2012 - 11:55
yahu insanlara ne senin özel hayatından,bu ünlülerden çektiğimiz bizim herşeylerini öğrenmek zorundamıyız onların
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.