Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Hoş geldin Cihangir Can Karel oğlum

Gülbahar KARAKUŞ
20 Mayıs 2012
HOŞ GELDİN CİHANGİR CAN KAREL OĞLUM

TOLGA Karel, baba oldu. Ünlü oyuncunun manken eşi Günay Musayeva, dün sabah saat 10.20’de, Koşuyolu Medipol Hastanesi’nde sezaryenle bir erkek bebek dünyaya getirdi.

İŞTE CİHANGİR CAN'IN İLK FOTOGRAFLARI

Çift, 3 kilogram ağırlığında, 50 santim boyunda dünyaya gelen bebeklerine ‘Cihangir Can’ ismini verdi. Doğuma Tolga Karel de girdi, ancak ünlü oyuncu çok heyecanlandığı için fotoğraf çekemediğini söyledi. Karel, doğum öncesinde ve sonrasında yaşadığı heyecanı sosyal medyadaki takipçileriyle de paylaştı. Twitter ve Facebook’taki hesaplarına oğluna hitaben “Cihangir Can Karel bebek... Allah nasip kısmet ederse bugün seninle tanışacağız sevgili oğlum. Zorluklarla geçecek hayat yolunda her daim cesur ve yürekli olmanı, her şeyden önemlisi mutlu bir hayat yaşamanı diliyorum sevgili oğlum. Baban Tolga Karel” yazan oyuncu, doğumun ardından da sayfalarına “Hoş geldin Cihangir Can Karel oğlum” notunu düştü.  

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
19/05/2012 - 23:08
Cok tatli bebecik. allah anali babali buyutsun. Tolga Karelin de parmagindaki yuzuk dizi setinden mi kaldi acaba !
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
19/05/2012 - 22:54
Tolga Özruh'tan ancak bir RUH doğar..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
19/05/2012 - 20:37
aysel hanım sızın yorumunuzda harıkaydı:))
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
19/05/2012 - 20:36
kadınlarımıza derken neden çogul konusuyorsunuz tolga bey???? herkezın fızıkı yapısı farklıdır etrafınıza bıraz dolu bakın...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
19/05/2012 - 18:20
ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM YA...DAYANAMIYORUM GÖRÜNCE...YİNE GÖZLERİM DOLDU...RABBİM HERKESE HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH...
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.