Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Emrah'ın gizemli aşkı kim çıktı

7 Mayıs 2012
EMRAH'IN GİZEMLİ AŞKI KİM ÇIKTI

Şimdiye kadar hayatına giren kadınları annesi Ayten Erdoğan’la tanıştırmaktan kaçınan şarkıcı Emrah (41) önceki gün bir ilke imza attı.

İŞTE EMRAH'IN SEVGİLİSİ  (FOTO-GALERİ)

Bir süredir beraber olduğu sevgilisini Arnavutköy’de bir balıkçıda annesi Ayten Erdoğan’la biraraya getiren Emrah bu davranışıyla ilk kez evlilik yolunda bir ilişki yaşadığının mesajını verdi. Yakınlarına “Artık evlenip, yuva kurmak istiyorum” diyen Emrah’ın ismini bir sır gibi sakladığı sevgilisinin kimliği de ortaya çıktı. Emrah’la nikah masasına oturmaya hazırlanan esmer güzelin, 1998 yılında “Az Değilsin Abisi” isimli albümle müzik piyasasına giriş yapan şarkıcı Sibelim olduğu öğrenildi. Belçika’da doğan ve gerçek ismi Sibel Kirer(32) olan Sibelim, mesleğinde en büyük çıkışı “Efendim işitmedim” şarkısıyla yaptı. Kirer daha sonra iki albüm daha çıkartarak 2003 yılında mesleğine ara verdi.

İsmi bir dönem albümünün prodüktörlüğünü yapan İbrahim Tatlıses’le yaşadığı polemikle gündeme gelen Sibelim, ‘‘Beni promosyon ilişkilerine malzeme yapmak istiyorlar, buna izin vermem” diyerek kızgınlığını dile getirmişti. (Vatan)

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/05/2012 - 17:22
zaman ne kadar cabuk gecmis emrahta yaslanmis benim gibi ayni yastayiz .gercekten hayat göz acip kapayincaya kadar geciyormus megerse.Hadi Emrah artik sende evlen de Annen mürivetini görsün gönlüne göre olsun hersey . HIC OLMAZZSA YILDA BIRGÜN KAVUSABILSEM SARKISINI COK SEVERIM.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/05/2012 - 16:55
aa emrah diye biri vardı değil mi?
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/05/2012 - 15:14
Emrah yaşıyor muydu yav :)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/05/2012 - 15:14
"İki orta bi sade haydi bana müsade" adlı derin anlamlı şarkıyı söyleyen değerli şarkıcımıza ve Emrah'a mutluluklar dilerim... :)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/05/2012 - 13:56
çok sevdiğim iki sanatçının birlikte olması çok mutlu etti beni. Allah tamamına erdirsin.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding