Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

'İlk diş' partisi

1 Nisan 2012
'İLK DİŞ' PARTİSİ

İzdivaç programı sunucusu Esra Erol oğlu İdris Ali için evinde 'diş buğdayı' partisi düzenledi.

Sezin Erbil, hazırladığı internet blogunda partiden fotoğrafları takipçileriyle paylaştı.  

Erbil fotoğrafları "Sizlerin gerçekten çok sevdiği, çok başarılı, melek kalpli ve en önemlisi de aile yaşamı ile herkese örnek olan Esra Erol'un oğlu İdris Ali için yaptığı diş buğdayından çok özel görüntüler hazırladım. Esra Erol'un yaptığı evlilik programı çok izleniyor ama onun dışında da yazdığı kitabın geliri ile açtığı Umut Evleri'de onun başarısının kanıtı. Yani hem televizyon programı, hem sosyal sorumluluk projeleri, hem de anneliği birarada yürütebilenlerden. Öncelikle İdris Ali'mize bir maşallah diyorum ve ona bayıldığımı da söylemeden geçemeyeceğim. Ve işte yakışıklı İdris Ali'nin diş buğdayından sizler için çok özel görüntüler" notuyla yayınladı.

Esra Erol, 2010 yılında Ali Özbir ile nikah masasına oturmuş, 2011 yılında oğlu İdris Ali'yi dünyaya getirmişti.  

PARTİDEN FOTOĞRAFLAR

DİŞ BUĞDAYI NEDİR?

Eski bir Türk geleneği olan diş buğdayı bebeğin 'ilk' dişi çıktığında yapılan törendir.        

                          

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/03/2012 - 22:02
tolga özruh :) yahuu hergün iş yerinde bakalım ne yorum yapmış diye okuyup gülüyoruz arkadaşlarla :) ilginç bi insansınız ya da bu ortamda bir popülarite sağlamaya çalışıyosunuz, fikirlerinizz her ne kadar çok saçma gelse de,itiraf edeyim merak edip bakalım ne yazmış diye yorumları kontrol ediyorz:)
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/03/2012 - 21:47
YAHU NE KADAR ELİŞTİRMEYE MEYİLLİ BİR MİLLETİZ!!!!BUNUN PARAYLA PARASIZLIKLA NE ALAKASI VAR?OKUYANLARIN VE YORUM YAPANLARIN ÇOĞU MUHTEMELEN EWLİ VE ÇOCUKLU DEĞİL ANLADIĞIM KADARIYLA.BEN EW HANIMIYIM EŞİM DE MAAŞLA ÇALIŞAN BİRİ BİZ DE KENDİ ÇAPIMIZDA YAPTIK DİŞ BUĞDAYI.PARTİ YAZILDI DİYE YÜKLENMEYİN!
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/03/2012 - 21:37
geleneklere bağlı örnek bir sanatçı demekki helal olsun
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/03/2012 - 20:51
Diş buğdayı çok eski adettir,en geç '80lerin çocukları bunu bilirler.bizim küçüklüğümüzde de yapılır,annelerimiz komşularını çağırıp diş bahanesine kendi aralarında çay-börek muhabbeti olurdu.bu haber sadece magazinsel boyutu.hemen görgüsüzlük demeyin.tek farkı kadının popüler olması..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
31/03/2012 - 20:11
aramizda bir piskolojik doktor var mi ,TOLGA ÖZRUH uctu yine iyi ozaman bebekler dogdu zaman kirklanmasinlar .yada cenaze oldugu zaman yikanmayip kefenlenmesinler . oldu mu TOLGA ÖZRUH , bence artik kendinze gelmelisiniz cünkü bu yorumlarinizi sizin yakinlariniz da okuya bilir rezil olursunuz :DDD
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding