Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Kız kardeşin Beren isyanı

6 Mart 2012
CANAN DOĞULU'NUN BEREN İSYANI

Kenan Doğulu'yla aşk yaşadığı için hayranları tarafından eleştirilen Beren saat'e görümceden destek. Kenan Doğulu'nun kız kardeşi Canan Doğulu,'Ağzı olan konuşuyor. Beren ile abim çok yakışıyorlar. aman nazar değmesin' dedi.

Beren Saat ile Kenan Doğulu beraberliğini eleştiren Beren saat'in fanları bugüne kadar medyada çok fazla gözükmeyen, konuşmayan Kenan Doğulu'nun kız kardeşi Canan Doğulu'yu kızdırdı.

Sitelerinde hayranı oldukları Beren Saat'i ünlü popçuya yakıştırmayan fanların yorumlarını gören Canan Doğulu kabuğundan çıktı.

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; fanların yorumları karşısında Kenan hayranları tarafından mesaj yağmuruna tutulan Canan, tepkisini erkek kardeşine destek çıkarak gösterdi. Abisinin fanları "Bu memlekette hiç düşünmeden, saygısızca, ağzı olan konuşuyor. Boşverin takılmayın. Çok yakışıyorlar. aman nazar değmesin" şeklinde mesaj gönderdi.

Böylelikle Canan Doğulu da abisinin Beren Saat'le olan ilişkisine onay vermiş oldu. Kenan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu da katıldığı bir televizyon programında ikilinin ilişkisiyle ilgili olarak "Kenan çok mutlu, evlilik konuşmak için çok erken" demişti.                       

BEREN SAAT NASIL ÜNLÜ OLDU (FOTO-GALERİ)                  

BEREN SAAT'İN HAYRANLARI KENAN DOĞULU'YU BEĞENMEDİ (FOTO-GALERİ)                    

                                                    

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
07/03/2012 - 9:37
Tanıştıktan iki gün sonra Prag'a başbaşa tatile gitmek için erken değil ama evlilik için çoook erken tabii! Hayır o kadar düşününce daha sağlam oluyor evlilikler sanki pofff!Yıllarca çıkıp evlendikten birkaç ay sonra boşanıyor insanlar, çocuk oyuncağına döndü herşey...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
06/03/2012 - 19:29
Biri Beren kenanla tanistigi icin dua etsin demis. Asil kenan beren gibi kalitlei bir kadinla zirvede olan bir kadinla tanistigi icin dua etsin. Beren özel hayatiyla ilgili konusmayi sevmez, ama kenan'in ailesi reklam yapiyor beren'in üzerinden. Beren temiz kalkpli biri gercekten yüzüne yansiyor. !
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
06/03/2012 - 10:43
Tabi ailesi destekler beren yıldızı çok parlak bir sanatçı maddi manevi yükseldi ve daha çok yükselecek.Ben Beren'i çok taktir ediyorum beğeniyorum.Kenan eski sevgililerinin ardından konusan,kariyer anlamında sönmüş bir sanatçı yaş farkı cabası.Beren gibisini nerden bulacak.Umarım Beren harcanmaz...
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
06/03/2012 - 9:42
Kime ne ? Kim kiminle ? nerede ne yapiyor ? merakinizdan baska düsünceniz yok mu ?Kimi yakistirir kimi yakistirmaz ne alem millet..Bu arada Türk halkinin Beren Saat sevgisi onu basbakanlik koltuguna tasirsa sasirmamak lazim bende nedense sevemiyorum antipati olusturan yüz ifadesi var..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
05/03/2012 - 22:39
kenan ve beren bence birbirlerine yakışmışlar insanlar beren'i dizilerdeki karakterlerin dışında paylaşmak istemiyorlar.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding