Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Doktorlar Münir Özkul'un son durumunu açıkladı

Haber: Gülseli ÖZDEMİR - Kamera: Yaşar KAÇMAZ / İSTANBUL DHA
22 Aralık 2011
Doktorlar Münir Özkul'un son durumunu açıkladı

Münir Özkul’un eşi Umman Özkul " Münir Özkul öldü" haberlerini çıkartanlara ateş püskürdü.

BİR SÜRE DAHA YOĞUN BAKIMDA TUTULACAK       

Geçtiğimiz pazar akşamı solunum yetmezliği nedeniyle Bahçelievlerde bulunan Medical Park Hastanesi'ne kaldırılan Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Münir Özkul'un doktoru bir basın açıklaması yaptı.
 
Münir Özkul'un KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) denilen akciğer hastalığı nedeniyle hastaneye geldiği belirten doktoru Doğruer, "Durumu ağırlaşınca yağun bakıma alındı. Tedavisi devam ediyor. Şu an solunum cihazından destek sürmekte. Durumu stabil seyrediyor. Umarız kısa zamanda daha öncede olduğu gibi yoğun bakımdan çıkışını sağlayacağız. Yoğun bakımdaki süreçler bazen planlanandan farklı seyredebiliyor. Umarız o seyirler olmayacak ve her şey planladığımız gibi bir hafta, 10 gün içinde taburculu muhtemeldir diye düşünüyoruz" dedi.  

Sanatçının eşi Umman Özkul ise sanatçının yaşama çok bağlı olduğunu ve mücadeleyi bırakmayacağını belirterek, "Münir'de akciğer rahatsızlığı var. Zaman zaman destek almak zorunda çünkü evde verdiğimiz oksijen bir süre sonra yetmeyebiliyor. Zaman zaman biz hastaneye gitmek zorundayız, doktorunda bakım almak zorundayız. Aksi taktire Münir tolera etmeyebilir bir takım şeyleri. Rutin bir durum. Bunun için geliyoruz hastaneye. Zaman zaman ilaç tedavisi alması gerekebilir, 2 ayda bir, 3 ayda bir... Şimdi öyle bir zaman geldi. Münir Özkul herkesin sevdiği bir insan. Sizlerden dualarınızı esirgememenizi rica ediyoruz" diye konuştu.

ALLAH ONUN SEVDİĞİNİ ALSIN           

Umman Özkul, gece boyunca yüze yakın telefon aldığını belirterek ''Korkudan ödüm patladı, apar topar hastaneye geldim. Bu haberi kim çıkarttıysa Allah onun en sevdiğini alsın! Münir’in ölmesini isteyenler var galiba bu kaçıncı kez oluyor, kim neden bizim üzerimizden prim yapmaya çalışıyor?''Yataktan fırladığım gibi geldim. Münir’den bu kadar mı sıkıldınız? Onu sevmiyor musunuz? Böyle şeylere ne olur bizi alet etmeyin" dedi.(ayakligazete.com)

MÜNİR ÖZKUL'UN EŞİ İSYAN ETTİ WEB TV

MÜNİR ÖZKUL KİMDİR (FOTO-ANALİZ)

DAHA ÖNCE HASTANEDE BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ / WEB TV

MAHMUT HOCA'DAN HAYAT DERSİ/ WEB TV 

MÜNİR ÖZKUL'UN UNUTULMAZ SAHNESİ / WEB TV           

         

                

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/12/2011 - 9:18
Bu ne biçim bir bedduadır öyle bir sanatçının böyle düşüncesizce konuşan bir eşinin olması üzücü. madem çok merak ediyorsun yüze yakın telefon almayı bekleyeceğine git hastanede kocanın yanında ol. arayanlardan haber alacağına, arayanlara emin bir şekilde kendisi cevap versin.Münür beye Acil şifalar
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/12/2011 - 1:41
Sen Türkiyenin bas tacisin.Her filimin gercek bir hayat öyküsü,kisilik oyunculuk kusursuzsun Allah yüzüne baksin,tez zamanda iyiles ,Ölümü sana asla yakistirmam.Sen bulunmaz bir sanatcisin öpüyorum yanaklarindan.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
22/12/2011 - 0:32
münir özkula allahtan şifa diliyorum.inşallah geçen sefer gibi yine sağlığına kavuşur.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
21/12/2011 - 23:46
Allah sifalar versin sevgili Münir Özkula.Esinin bedduasina gelince o kadincagizia kiimse bunu cok görmesin. Gecenin bir vakti kocasi icin öldü dedikodusu cikaranlar bence bu bedduayi edenden daha terbiyesiz.Ayiptir günahtir adamcagiz daha yasiyor........
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
21/12/2011 - 18:14
TÜRK SİNEMASININ BÜYÜKUSTASINA ALLAH'TAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM,BÜYÜK
GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ YOLLUYORUM,ÇOK SEVGİLİ MAHMUT HOCAMIZA ALLAH
SAĞLIK DOLU DAHA NİCE YILLAR NASİP ETSİN...!!!
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding