Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Defne Joy'un eşi evlendi

28 Ekim 2011
DEFNE JOY'UN EŞİ EVLENDİ

35 yaşında hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz, gözlerden uzak bir şekilde evlendi. 8 ay önce eşinin ölümüyle şoke olan Solmaz, Bolu'da, anaokulu müdürü Beyza Dankal'la nikah masasına oturdu.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre, 8 ay önce hayatını kaybeden Defne Joy Foster'ın eşi İlker Yasin Solmaz, 6 Ekim'de Bolu'ya bağlı Yeniçağa Belediyesi'nde Zekeriya Gökmen tarafından kıyılan nikahla 1978 doğumlu Beyza Dankal'la dünyaevine girdi.  

 

Çiftehavuzlar'da özel bir anaokulunda müdür olan Beyza Dankal'ın Ceylin adında bir kızı var.

İlker Yasin Solmaz, Defne Joy Foster'ın ölümünden kısa süre sonra çevresine 'Oğlum çok küçük, onun daha fazla anne sevgisinden uzak büyümesini istemiyorum. Yeniden evlenebilirim' dediği öğrenilmiş, ancak Solmaz bu haberleri yalanlamıştı.

 

Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster ise aylar önce çıkan evlilik söylentilerine, ilk önce 'Kızımın daha toprağı soğumadı, çok erken değil mi?' diyerek tepki göstermişti. Ancak acılı anne daha sonraki açıklamalarında, 'İlker genç ve sağlıklı bir erkek. Henüz 31 yaşında, elbette evlenecek. Evlenmesini ve bir yuva kurmasını hem İlker için hem de torunum Can Kılıç için isterim. Bir yandan vicdanım sızlıyor, kızımı düşünüyorum ama bir yandan da mantıklı düşünmeye gayret ediyorum' demişti.

 

 

 

 

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
28/10/2011 - 14:51
Tamam hayat devam ediyor ama zaman çok hızlı akıp geçiyor. 8 ay ne ki? Bu muymuş büyük sevgisi? 8 ay mı sürmüş ? Ne ara buldu da ne ara evlendi anlamış değilim. Neyse kendisi bilir. Bana çok kısa bir süre olarak geldi sadece. Zaten ülkenin bir sürü derdi var daha önemli şeylere kafa yormak lazım.
211
32
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
28/10/2011 - 14:38
ya tam tersi olsaydi, Defne, esinin olumunden 8 ay sonra evlenseydi?cogunluk mutluluk mu dilerdi? Biraz daha zaman gecseydi keske... yine de Can icin mutlu oilsunlar diyorum..
123
18
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
28/10/2011 - 13:44
Rahmetli Defnenin de nasıl annelik ve eşlik yaptığını gördük, gece kulüplerinde içerek böylemi iyi anne olunoyor? yeni eşi çocuk eğitimi almış biri ve o çocuğa da gayet iyi bakar bence! Allah mutlu etsin. Allah, Defneninde günahlarını affetsin inşallah.
147
242
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
28/10/2011 - 13:42
Hayat bu kadar hızlı devam etmemeli.Çocuğu olan biri,annesini yeni kaybeden bir bebeğe nasıl annelik yapar.O çocuk anneanne,babaanne, baba üçgeninde kalmalıydı bir süre.8 ayda insan sevdiğini unutup başka birine aşık olabilir mi?Kızgınlık durumu varsa da öncelik çocuk olmalı.
102
30
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
28/10/2011 - 13:32
ilker bey in çok acelesi vardı galiba hiç kimse greçek anne sevgisi veremez bahene bunlar
160
42
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding