Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
10 Ekim 2015 Cumartesi 17:25

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Magazin Hattı Haberleri

Babasına çok aşığım oğluna nasıl olmam ki

Paylaş
Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
2 Aralık 2010
Babasına çok aşığım oğluna nasıl olmam ki
Kaan Tangöze ile evlenen ve iki ay önce de Hakan adını verdiği oğlunu dünyaya getiren Seçkin Piriler, Cosmopolitan dergisinin sorularını yanıtladı.

SEÇKİN PİRİLER VE OĞLU HAKAN 

SEÇKİN PİRİLER VE KAAN TANGÖZE BÖYLE EVLENMİŞLERDİ

DUMAN grubunun solisti Kaan Tangöze ile geçtiğimiz mart ayında nikâh masasına oturan Seçkin Piriler, 12 Eylül’de de Hakan adını verdiği bir erkek bebek dünyaya getirmişti. Piriler, Cosmopolitan dergisinin iki aylık oğlu Hakan ve Tangöze’yle evliliği hakkındaki sorularını yanıtladı. Dergi ekibini Yeniköy’deki yalılarında ağırlayan Piriler, röportajında doğum anını ve oğlunu ilk kucağına aldığında neler hissettiğini anlattı: “Doğum önce normal başladı. O sırada Kaan yanımdaydı. Sonra sezaryene döndüğünde onu dışarı aldılar. Zor bir doğum oldu. Ama bebeğimi kucağıma aldığım an tüm zorluklar yok oldu benim için. Çok garip bir duyguydu. Zaten babasına çok aşığım, oğluna nasıl olmam ki? Ona görür görmez vuruldum diyebilirim.”
 
Evlenmemize neden şaşırdılar

Piriler, evliliklerinin Tangöze’nin hayranları tarafından tepki çektiği iddiasına da şöyle yanıt verdi: “Ben yazıldığı gibi Kaan’ın hiçbir hayranından rahatsız edici bir tepki almadım. Küçük hayranları beni gördüklerinde ‘Seçkin abla’ diyor. Basının bana karşı çok önyargılı yaklaştığını düşünüyorum. Evlenmemize neden bu kadar şaşırdılar anlamadım. Biz zaten ilk günden itibaren ciddi bir ilişki yaşamaya başladık gelip geçici bir şey değildi. Tıpkı diğer insanlar gibi birbirine aşık bir çift olarak evlenmeye karar verdik. Bunun alışılmışın dışında bir durum olduğunu düşünmüyorum.”

 


 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH