Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
03 Eylül 2015 Perşembe 05:29

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Magazin Hattı Haberleri

Beni gay'lerle o tanıştırdı

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
2 Nisan 2010
Beni gay'lerle o tanıştırdı
Mehmet Dalmaz, yeni yaşını önceki akşam Dalmaz Center’da verdiği partiyle kutladı. Dalmaz’ın doğum gününde eski dostu Seyyal Taner ile bir araya gelen Halil Ergün, “gay” iddialarına yanıt verdi: “Gay değilim. Kim görmüş, kim çekmiş, bir kanıt sunsunlar. Marjinal barlara Seyyal’le gittim. Beni tüm gay’ler ile yine o tanıştırmıştır.”

MEHMET DALMAZ'IN DOĞUM GÜNÜNÜ BÖYLE KUTLADILAR 

Halil Ergün, Seyyal Taner, Selçuk Ural, Ali Rıza Binboğa gibi bir çok ünlü ismin katıldığı partide hem eğlence hem de olay vardı. şarkıların, dansın sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü gecede alkol tedavisi gören Özlem Savaş’ın Halil Ergün’ün kucağına yatmak istemesi ortalığı karıştırdı. Ergün tarafından azarlanan Savaş ağlamaya başladı, usta oyuncu ortamdan uzaklaşmak için Mehmet Dalmaz’ın ofisine kaçtı. Yaşananlara rağmen eğlence hız kesmedi. Dalmaz, aynı akşam 41. sanat yılını kutlayan Kadir ınanır’a da gönderme yaptı ve “Halil Ergün ve Ahu Tuğba ‘Bu gece burada Kadir’e gidenlerden daha fazla ünlü var’ dediler. Buna çok üzüldüm” dedi.

Kucağına yattığı için Halil Ergün tarafından azarlanan Özlem Savaş, gözyaşlarına boğuldu. Gecenin sonunda da kapı önüne oturup “Hiçbir yere gitmiyorum” diye bağırmaya başladı.    

           Yorum Sayısı 3 / 18     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Abdullah Dündar 02/04/2010 - 17:21
olabilir..herkes cinsel tercih yapmakta özgürdür.hatta gayler siyasi parti kurmalı temsil edilmelidir.Turkiye buna hazırdır..
Çok İyi %40 İyi %4 Normal %6 Kötü %9 Beğenmedim %39
Onur Karakaya 02/04/2010 - 16:03
Gay olabilir de, olmayabilir de.. Insanlarin cinsel tercihleri ve egilimleri kendi kararlaridir.. Herkese saygi gostermek gerek.. :)
Çok İyi %53 İyi %6 Normal %7 Kötü %7 Beğenmedim %25
ingiltereli turk 02/04/2010 - 13:37
BilgeKhan adli yorumcu arkadasim.lutfen once GAY VE GUY arasindaki farki ogren sonra yorumunu yap.herkes cinsel seciminde ozgurdur.
Çok İyi %43 İyi %7 Normal %10 Kötü %11 Beğenmedim %27
Bu haberin diğer yorumcuları
beyaz melek
Mehmet Baykal
BilgeKhan ..
Esra ATA
Yaşasın Eşcinsel Özgürlüğü
Korkut Coskun
Gülhan ERTUĞRUL
filiz harmanci
DÜRİYE AKDUR
Lizbon Güzeli
gül ozcan
CUMHURİYETKIZI SELMAB
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 3 / 18     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH