Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
10 Ekim 2015 Cumartesi 02:49

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Magazin Hattı Haberleri
Önceki Haber     Sonraki Haber

Arar’ın eşi de albüm çıkarıyor

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Myspace'de Paylaş Twitter'da Paylaş
19 Aralık 2009
MÜZİK dünyasına kazandırdığı bir çok bestenin yanı sıra aranjör ve prodüktör olarak da bir çok albüme imza atan Febyo Taşel, uzun süredir üzerinde çalıştığı enstrümantal albümünün stüdyo çalışmasını tamamladı.

Ünlü şarkıcı Funda Arar’ın da eşi olan Taşel, yıllar öncesinde yapmış olduğu besteleri bu albümünde değerlendirdi. Müziğin matematiğini şarkıların düzenlemelerinde doğru kurgulamanın önemine dikkat çeken Febyo Taşel, bugüne kadar eşi Funda Arar’la birlikte Yonca Lodi, Ziynet Sali, Kerim Tekin, Nilgül, Zeliha Sunal ve Yücel Arzen gibi pek çok ünlü isimle çalıştı. Son olarak 2009 yılına damgasını vuran “Zamanın Eli” albümünde eşi Funda Arar ile ortak bir çalışmaya imza atan Taşel, geçtiğimiz yaza damgasını vuran “Yak Gel” şarkısının da bestecisi olarak biliniyor. Albümünü aralık ayının son haftasında piyasaya çıkaracak olan Taşel, “Müzikal anlamda birbirinden farklılık gösteren eserlerimi uyumlu bir estetikle birleştirdiğimi düşünüyorum. Kayıtlar süresince beraber çalıştığım tüm müzisyen arkadaşlarımın samimi katılımları benim için değerli oldu” diyor.        
   

 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
 ADnet
Reklam için
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH