Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 30ºC
02 Eylül 2015 01:20

Artık demir alma zamanı...

Ünlü spikerden duygusal veda

Acun Ilıcalı'nın Tv8'i satın almasının ardından yeniden yapılanma süreci başladı. İlk olarak kanalın 40 kişilik haber merkezi kapatıldı.

'15 yıllık koşunun sonuna geldik'

tv8'in ilk haber bültenini Kaan Yakuphan sunmuştu. Dün akşam son kez ekrana gelen bültenin sunumunu da yine Kaan Yakuphan yaptı.

Yakuphan izleyicilere Twitter sayfasından da veda etti:  

"15 yıllık koşunun sonuna geldik. Geçen yıllarla çok şey değişse de biz sadece işimizi yaptık. Artık demir alma zamanı. Bu akşam son..."

ÜNLÜ SPİKER SON HABERİNİ BÖYLE SUNDU

 

'Haber istemiyorum '

Acun Ilıcalı, kanalı satın aldıktan sonra insanlara mutluluk veren bir yayın yapacaklarını belirterek "  TV8'de haber olmayacak " demişti.

Kanalın eski sahibi Mehmet Nazif Günal' kanalın içini boşaltarak ve tüm personelin tazminatlarını ödeyerek Ilıcalı'ya teslim edecek.

      

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Okuyucu Yorumları { Toplam 162 Yorum }
 • Kâmil ÖZDEMİR20/11/2013 - 11:46
  Dünyadan haberi olmayanların seyredeceği kanal olmak da iddialı bir iş! sadık izleyicilerinin kültür seviyelerini hayal etmek dahi korkunç.
 • Mustafa Öztaş20/11/2013 - 11:37
  Acun Bey'in izlentilerini ve TV 8'i kanaldan kanala zıplaken arasıra göz atardım. Yapılan yayınlar insanları eğlendiren ama içeriksiz yayınlardı; hayatın gerçeklerinden uzaklaştıran, uyuşturucu; zamanın ruhuna uygun...
 • HASAN KAYA20/11/2013 - 11:36
  ilk duyduğumda zorlanmıştım herkes gibi. kaan yakuphanoğullarından. öyle ya zamanla soyisim yakuphan oldu. beyefendiliğinle habere kattığın değerle seni hep sevdik. arkadan gelenler dolduramıyor bu isimleri. küstürmeyeleim bu güzel insanları onlara hakettiği değeri verelim. hemen şimdi kaybetmeden..
 • Coskun Akcil20/11/2013 - 11:29
  Bir ulkede iki kelimeyi bir araya getirip konusamayan biri sunuculuk yaparak milyoner oluyorsa, o ulkenin kultur seviyesi tartisilir.
 • Alp Ankara20/11/2013 - 11:20
  OYLE KALITELI, KARAKTERLI, BILGILI, ENTELLEKTUEL, HALKI AYDINLATAN, ALDIGI EGITIMIN HAKKINI VEREN ADAMSIN KI HABERLERDEN ELINI AYAGINI CEKECEGINE COK UZULDU.
 • ibrahim kurt20/11/2013 - 11:18
  Ustaları varlıklı merhametine terk ederseniz düzenden kaynaklanan üzülmeler kaçınılmazdır , bu insanlar işini en iyi yapanlar grubuna giriyor neden işine son veriliyor anlamış değilim .

Diğer Haberler

Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.