Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
10 Ekim 2015 Cumartesi 08:20

 ADnet  
Reklam için
Tüm Magazin Haberlerini Okumak İçin
Önceki Haber     Sonraki Haber

Bu fotoğraf da sana kapak olsun!

 
Bu fotoğraf da sana kapak olsun! Azeri kızı Günel, Ebru Gündeş'le birlikte olan eski aşkı Reza Zarrab'ın kendisine gönderdiği çiçeği facebook'a koydu. Altına da bu notu düştü.

AZERİ KIZI'NIN ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİ

Ebru Gündeş ile Günel arasında şu sıralar müthiş bir kapışma yaşanıyor. Kavga konusu ise Azeri işadamı ve besteci Reza Zarrab. Zarrab, 8 yıldır birlikte olduğu Günel'i terk ederek bir süre önce Gündeş'le birlikte olmaya başladı.

Ancak bu işe çok bozulan Günel, sevgilisini çalmakla suçladığı rakibesini yerden yere vurdu. Akşam'ın haberine göre Günel'in, 'Reza hala beni seviyor ve çiçek gönderiyor. Hatta Ebru Gündeş'in yanından bana mesaj atıp, 'Beni affet hemen koşup geleyim' diyor' açıklamaları ortalığı iyice karıştırdı. Bu gelişme üzerine Zarrab, 'Ona ne mesaj ne de çiçek yolladım. Ama Ebru Hanım'a ömrümün sonuna dek çiçek yollayacağım' dedi. KANIT ÇİÇEK Azeri işadamının bu sözlerinin ardından sinirlenen Günel ise dün facebook'ta atağa kalktı. Azeri kızı, facebook'taki sayfasında Zarrab'ın gönderdiği çiçeğin resmini yayınlayarak altına da 'Bu resim sana kapak olsun Reza' diye yazdı.

 


Mind ile haber kaçırmaya son!
HEMEN YÜKLE
Tıkla haberler cebine gelsin!
  Yorum Sayısı 3 / 48     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
AYŞEGÜL SÜNGÜ 18/03/2009 - 11:47
bu reza zarrap beyin bir adet resmini gören varsa banada sölesin. heryerde aradım yokkkkkkkkk... ya bu adam hayalet:))) yada bütün yaşananlar sadece birer reklam:) olmayan birinin üstünden oyun...
Çok İyi %33 İyi %16 Normal %16 Kötü %16 Beğenmedim %16
YASEMİN ÖZTÜRK 18/03/2009 - 12:03
BU NE SAÇMALIK GÜNEL 8 YILDIR BU ADAMLA BİRLİKTEYMİŞ YAA BU KIZ KAÇ YAŞINDA Kİ 8 YILDIR BU ADAMLA ...YADA BU ADAM KAÇ YAŞINDA?
Çok İyi %43 İyi %15 Normal %15 Kötü %13 Beğenmedim %13
Elif Aydin 18/03/2009 - 0:18
EBRUNUN USTUNDEN REKLAM! GUNELDE BÜYÜMÜŞTE ABLALARINDAN ÖGRENMİŞ BU İŞİ!! YENI ALBÜMMÜ ÇIKARDI BU KIZ İYİ ÖGRENEMEMİŞSİN GUNELCİM SEN REKLAM YAPACAM DERKEN İYİCE KÜCÜK DURUMA DÜŞTÜGÜNÜN FARKINDA DEGILSIN
Çok İyi %40 İyi %13 Normal %12 Kötü %12 Beğenmedim %21
Bu haberin diğer yorumcuları
gul baser
Gulgun Barkim
ali güzelsoy
asu elçi
Alperen Dayı
hikmet tuncay bilge
. ışık
melda çiftçioğlu
ebru karadayı
ece kirpisi
zeynep zzzzzz
BEDİR HAN
GÜNÜN EN AKTİF YORUMCULARI
HAFTANIN EN AKTİF YORUMCULARI
EN İYİ YORUMCULAR
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 3 / 48     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
 ADnet Reklamları Reklam vermek için tıklayınız    
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH