Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
09 Ekim 2015 Cuma 09:44

 ADnet  
Reklam için
Tüm Magazin Haberlerini Okumak İçin
Önceki Haber     Sonraki Haber

Bizimkiler'in Ali'si fabrikatör oldu

 
Bizimkiler'in Ali'si fabrikatör oldu Tam 15 yıl boyunca Bizimkiler dizisindeki Ali rolüyle ekranlara gelen Atılay Uluışık, işadamı oldu.

BİZİMKİLER DİZİSİNİN OYUNCULARI ŞİMDİ NE YAPIYOR

Kendi isteğiyle oyunculuğu bırakan Uluışık, şimdi Ukrayna’nın Odessa şehrindeki bir pimapen fabrikasının sahibi. Mega Magazin’e konuşan Atılay Uluışık “Bizimkiler’e Orta 1’de başladım. Üniversiteden mezun olunca ayrıldım. Her hafta reyting rekoru kırdık. Çok tanındık. Dizi bitince de yapacağımı yaptım dedim ve oyunculuğu bıraktım. Üniversitede matematik mühendisliği okudum. 1 yıl mühendislik yaptıktan sonra Ukrayna’da kendi işimi kurdum” dedi.

Erdinç ve Uğurtan Abi’nin durumuna çok üzülüyorum

Çoğu oyuncu şimdi yokluk içinde yaşıyor. Bu isimler arasında Bizimkiler dizisinin Muhasebeci Ergun’u Erdinç Dinçer ve aynı dizinin Sarhoş Cemil’i Uğurtan Sayıner. Atılay Uluışık “Uğurtan Abi ve Erdinç Abi’nin düştüğü zor durumu medyadan öğrendim ve çok üzüldüm. Onlara çıkarıp para vermek hoş bir durum olmaz. Onurları kırılır. Bu kadar çok dizi çekiliyor. Onlara yapılacak en iyi yardım dizilerde rol vermek” diyerek iki oyuncu için yapımcılara çağrıda bulunan Uluışık, Bizimkiler dizisinden çok yüksek paralar kazanmadığını ama kazadığı parayla yaşıtı çocuklara göre lüks yaşadığını söyledi.

 

 

 


Mind ile haber kaçırmaya son!
HEMEN YÜKLE
İLK 1 AY ÜCRETSİZ
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
 ADnet Reklamları Reklam vermek için tıklayınız    
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH