Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
07 Ekim 2015 Çarşamba 22:27

 ADnet  
Reklam için
Tüm Magazin Haberlerini Okumak İçin
Önceki Haber     Sonraki Haber

Sürpriz seyirci

 
Sürpriz seyirci "Çılgın Yenge" adlı oyunun galası önceki gece Profilo Alışveriş Merkezi'nde yapıldı.

Oyundan fotoğraflar

Aydan Şener'in kızının fotoğrafları

"Çılgın Yenge" oyununun galası, Aydan Şener'in bugüne kadar objektiflerden kaçan 19 yaşındaki kızı Ecem'i ortaya çıkardı.
Dövmesini sakladı
"Çılgın Yenge" oyunu sayesinde tiyatro sahnesiyle tanışan Aydan Şener, ilk sınavını önceki gün verdi. Oyunun Profilo Alışveriş Merkezi'ndeki galası, sanat dünyasının akınına uğradı. Ancak kalabalık arasında en dikkat çeken isim,

Şener'in bugüne kadar medyadan uzak duran kızı oldu. Oyunu en ön sıradan izleyen ve annesine benzerliğiyle dikkat çeken 19 yaşındaki Ecem, kolundaki ilginç dövmeyi objektiflerden saklamaya çalıştı.
Alkışlar Aydan Şener'e
Oyunda Abdullah Şahin, Soner Arıca, Fulden Akyürek, Muhlis Asan, Ortans Kıvanç ve Ferdi Akarun ile birlikte rol alan Aydan Şener, gösterdiği performansla alkış topladı. Kara çarşaf da dahil olmak üzere oyunda beş ayrı kostüm giyen Şener, "Ben işimi yapıyorum. Çarşaf giydiğim için tepki toplamam" dedi.

Abdullah Şahin, Aydan Şener, Soner Arıca, Fulden Akyürek, Muhlis Asan, Ortans Kıvanç, Ferdi Akarnur ve 20 kişilik genç oyuncu kadrosunun görev aldığı oyun, Kayserili tutucu bir amcanın ölen kardeşinden kalan mirası yeğenlerine paylaştırmak için İstanbul'a gelmesi ve kaza geçirip bir homoseksüelin kanını aldıktan sonra kişilik değiştirmesiyle gelişen olayları konu alıyor. Aydan Şener oyunda, biri muhafazakar, çarşaf giyen, diğeri de frapan ve modern olan Nudiye ve Cudiye adlı iki kız kardeşi canlandırıyor. Oyuncu koçluğunu Sümer Tilmaç'ın yaptığını söyleyen Şener, "Nudiye ile Cudiye birbirine tamamen zıt karakterli ikiz kardeşler. Bir oyuncu için böyle bir rol avantajdır. Ben de rolü hemen kabul ettim" dedi. Aydan Şener gibi ilk kez tiyatro sahnesine çıkan şarkıcı Soner Arıca da performansıyla alkış aldı.

 

     Aydan Şener- Abdullah Şahin                                     Soner Arıca


Tıkla son dakika haberleri cebine gelsin...
Haberlerimizden anında haberdar olun... HEMEN YÜKLE
  Yorum Sayısı 2 / 2     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
İbrahim KURT 11/04/2008 - 10:07
Resimlere bakınca bir çılgınlık görünmüyor ama yengeler biraz çılgın olduğu için belkide oyunun adı bu nedenle çılgın yenge koyulmuş.
Çok İyi %25 İyi %25 Normal %0 Kötü %50 Beğenmedim %0
ALİ DEMİR 11/04/2008 - 9:22
Aydan Şener in sanatçılığı ve hanımefendiliği tartışılmaz.Kızıda annesi gibi çok güzel,anasına bak kızını al.
Çok İyi %100 İyi %0 Normal %0 Kötü %0 Beğenmedim %0
Bu haberin diğer yorumcuları
GÜNÜN EN AKTİF YORUMCULARI
HAFTANIN EN AKTİF YORUMCULARI
EN İYİ YORUMCULAR
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 2 / 2     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
 ADnet Reklamları Reklam vermek için tıklayınız    
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH