Ana sayfa          10 Ekim 2015 Cumartesi 21:05 Üyeler , Üye olmak için   
Untitled
 
 
  HÜRRİYET EKLER
  Kelebek  
  Cuma
  Cumartesi
  Pazar
  Seyahat
  Hürriyet İK
 
 
 Magazin
14 Haziran 2006
Tülin ile Caner evlendi

Bünyamin YIL- Ali GÜLERYÜZ/ADANA, (DHA)

'Benimle Evlenir Misin?’ yarışmasıyla Türkiye gündemine giren Caner Toygar ve Tülin Koca, Adana’da çekimlerine başlanacak ‘Hesaplaşma’ adlı televizyon dizisinin tanıtım kokteylinde davetlilerin huzuruna gelinlik ve damatlık giyerek çıkıp, evlilik sürprizi yaptı.

Kurtlar Vadisi’nin tahtına göz diken mafya dizisinde rol alacak ikilinin yüzüklerini Salih Güney taktı. Kurdelenin kesilmesinin ardından tebrikleri kabul eden Caner ve Tülin’e davetlilerden bazıları para taktı. Objektiflere mutluluk pozları veren ikilinin şaka yaptığı dakikalar sonra anlaşıldı.

Özkan Can Film’in prodüktörlüğünde Berivan dizisinden tanınan yönetmen Fikret Ertuğrul’un çekeceği ‘Hesaplaşma’ Suriye ile Türkiye arasında dönen kaçakçılık olaylarını, nüfuzlu mafya ailesine karşı Yusuf karakterinin mücadelesini konu edecek.

Adana’nın Karataş İlçesi’nde çekilecek dizide boş rolleri Özkan Can, Salih Güney, Çiğdem Suyolcu, Caner Toygar, Tülin Koca, Ünsal Emre, Yavuz Karataş, Nevzat Yakışırboy oynayacak.

CANER ‘MAFYA’, TÜLİN ‘GAZETECİ’

Her bölümü heyecan dolu olması hedeflenen Hesaplaşma’da Caner Toygar, mafya babasının yanında yetişen genci oynayacak. Mafya ilişkileri ve aşkla yoğrulan senaryoda Caner’in karşısındaki Tülin Koca ise cesur bir gazeteciyi oynayacak.

Caner Toygar, dizinin çok tutulacağına olan inancını vurgularken, ‘Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı mı olacaksınız? sorusuna, “Polat olamam ama, Çakır olsam daha iyi” diye yanıtladı.

Tülin Koca ise mafyanın kirli ilişkilerini ortaya çıkarıp, adaletin harekete geçmesini sağlayan bir gazetecinin çalışmasını ortaya koyacağını belirtip, rolüyle ilgili daha fazla ayrıntı vermedi.

GERÇEKLERE YAKIN ÖYKÜLER

Dizinin diğer oyuncularından Özkan Can ise dizide mafyaya karşı iyilerin kazanacağını, halkın topyekün başkaldırısının ekrana yansıtılacağını anlattı. Salih Güney de dizide gerçeklere yakın öykülerin ele alınacağını, kirli ilişkilerin nedenlerini, niçinlerini, getirilerini, götürülerini sorgulayıp, topluma mesajlar vereceklerini belirtti.

Kurtlar Vadisi’nde Polat’ın adamı ‘Nevzat’ karakterini oynayan Nevzat Yakışırboy da izleyicinin beğeneceği bir yapım olacağına inandığını vurguladı. Yakışırboy, baş rol oyuncusunun can dostunu oynayacağı dizinin yeni sezona damgasını vuracağını iddia etti.
arkadaşıma yolla yazıcı için
 
   Yorum Sayısı: 3 / 48Yorumlarınızı Yazınız diğer yorumlar >>>   
 
  faati batı14/06/2006 - 19:09 
 allah kahretsin .nefret ediyorum bunlardan.... 
  faati batı14/06/2006 - 19:07 
 bu iki insanı televizyonlarda görmek istemiyoruz  
  Kimene Kimene14/06/2006 - 19:02 
 nasıl haber yapabiliyorsunuz böyle saçmalıkları sayın basın....
lütfen yayınlayın bu yazımı
 
 
   Yorum Sayısı: 3 / 48Yorumlarınızı Yazınız diğer yorumlar >>>   
 
Magazin Haberleri
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6
Emlak
Satılık Apartman Dairesi
Aydın / Ege
130.000 TL
Kuşadasında Satılık Havuzlu 3+1 Daire !!
  Fırsat Ürünleri
BRAUN BP 3510 TANSİYON ALETİ
Maksimum Kart ile peşin fiyatına 10 taksit
© Copyright 2006 Hürriyet
www.hurriyetkurumsal.com