Ana sayfa          10 Ekim 2015 Cumartesi 06:38 Üyeler , Üye olmak için   
Untitled
 
 
  HÜRRİYET EKLER
  Kelebek  
  Cuma
  Cumartesi
  Pazar
  Seyahat
  Hürriyet İK
 
 
 Magazin
20 Aralık 2005
Aşkı için tacı bıraktı

Sema DENKER

Basketbolcu Mirsad Türkcan, Dünya Güzellik Yarışması’nda Sırbistan-Karadağ’ı temsil eden Boşnak güzeli Dina Dzankovic’le evlendi. Gelin, bu evlilik uğruna tacından oldu.

10 Aralık’ta Çin’de yapılan Miss World yarışmasında Sırbistan-Karadağ’ı temsil eden Dina Dzankovic, geçen hafta hayatını ünlü basketbolcu Mirsad Türkcan ile birleştirdi. Dzankovic, bu aşk uğruna tacından oldu. Uluslararası güzellik yarışmalarında taç giyen güzellerin evli olmama ve yarışma sonrası bir yıl boyunca evlenmeme kuralına uymayan Sirbistan-Karadağ güzeli, bu nedenle tacını devretmek zorunda kaldı.

Yenipazar’daki düğünün ardından Mirsad Türkcan, İstanbul’daki evinde de bir davet verdi. Pazar akşamı verilen davette, ünlü basketbolcunun ailesi, yakın arkadaşları ve kardeşi Emina Türkcan’ın sevgilisi Mustafa Sandal vardı. Çift, bu davetin ardından Sandal’ın Ulus 29’da düzenlediği eğlenceye katıldı. Dina Dzankovic’le yaklaşık dört ay önce kardeşi Emina Türkcan vasıtasıyla tanışan basketbolcu, "Eşim İstanbul’da okumak niyetinde. Ben de Türkçe öğrenmesini ve iyi bir eğitim almasını istiyorum. Çalışır ya da çalışmaz, bu onun bileceği şey. Bu konuda asla baskı yapmam" dedi.arkadaşıma yolla yazıcı için
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Magazin Haberleri
En Beğendiğiniz 10 Haber
height=8
Lütfen bu haberi değerlendiriniz...
height=6
Beğenmedim    1   |  2   |  3   |  4   |  5     Beğendim
height=6
  Fırsat Ürünleri
BRAUN BP 3510 TANSİYON ALETİ
Maksimum Kart ile peşin fiyatına 10 taksit
© Copyright 2006 Hürriyet
www.hurriyetkurumsal.com