Teknoloji Haberleri

  Mağazalarda yeni dönem

  Hürriyet Haber
  13.06.2017 - 10:08 | Son Güncelleme:

  Teknoloji çağında her şey iletişim ve paylaşım üzerine kurulu. Artık çoğu tüketici, denedikleri üründen emin olmak için üzerlerindeyken fotoğraflayıp sevdikleriyle paylaşıyor. Sensormatic, AboutMe ile mağazalara bu anlamda yeni bir çözüm sunuyor.

  Akıllı telefon kullanımı yaygınlaştıkça, tüketici için farklı alanlarda kullanımı da söz konusu oluyor. Mağazalarda beğendikleri ürünün fotoğrafını çekip sevdiklerine göndererek fikir danışanların sayısı bir hayli arttı. Üzerlerinde denedikleri ürünü ayna karşısında veya selfie yoluyla fotoğraflayanlardan ilham alan AboutMe, yeni bir deneyimle mağazalara çözüm sunuyor.

  Full HD dokunmatik ekranlı panelde kendilerini gören müşteriler, elleri serbest olacağı için ürünler üzerlerindeyken diledikleri gibi poz verebiliyor. Bu çözüm sayesinde müşterilerin ürünler arasında seçim yapması da kolaylaşıyor. Satın alma kararı ile ilgili sürecin hızlanması da satışa dönüşü artırıyor.

  Çekilen fotoğrafların üzerine bazı özel temalar da uygulanabiliyor. Mağazanın veya belli bir kampanyanın tanıtımı, ilgili temanın çekilen fotoğraflara yansıtılması ile e-posta aracılığıyla farklı kişilere ulaştırılabiliyor.

  Sensormatic’in ekipleri tarafından kurulan sistem, donanım ve yazılım olarak rahat bir kullanıma sahip. Özel yazılımı sayesinde hem müşteriler rahatça fotoğraf çekip paylaşıyor hem de mağaza yönetimi sistemi rahatça yönetiyor.

  Çevreye saygılı donanım özellikleriyle de dikkat çeken AboutMe, minimum enerji tüketimi ve çözümü oluşturan yenilikçi bileşenlerle öne çıkıyor.

  AboutMe’yi oluşturan bileşenler arasında yer alan Dijital Medya Oynatıcı, mağazaların isteği doğrultusunda tanıtım videoları, ilan ve reklam gösterme yeteneklerine de sahip. Mağaza içinde çok amaçlı bir çözüm olarak hızlı geri dönüş sağlayan uygulama, müşteri sadakatini artıran bir çözüm.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı