Ege Haberleri

  Maganda onun hayatını çaldı

  Taylan YILDIRIM / İZMİR (DHA)
  26.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir’in Buca İlçesi’nde kimliği belirsiz iki kişinin rasgele açtığı ateş sırasında arkadaşlarıyla eğlenirken başından ağır yaralanan 50 yaşındaki Halil Bursalı’nın hayatı kabusa döndü.

  Olay, 2005 yılında meydana geldi. Birahanenin kapısında bekleyen görevlilerle konuşmadan içeriye giren kimliği belirsiz iki kişi, rasgele ateş etmeye başladı. Bu sırada magandaların tabancalarından çıkan kurşunlardan biri, arkadaşlarıyla eğlenen, kahvehane işletmecisi Halil Bursalı’nın başına isabet etti. Kanlar içerisinde yere yığılan Bursalı, hastaneye kaldırıldı. Aylarca yaşam savaşı veren Bursalı, hayata tutunmayı başardı. Hayatta kalan Halil Bursalı’nın kalan yaşamı ise tam anlamıyla kabusa döndü.
  SOL TARAFI FELÇ KALDI
  Maganda tabancasından çıkan kurşunun başına isabet etmesiyle Bursalı’ın vücudunun sol tarafı da felç kaldı. Tedavilere rağmen durumunda düzelme olmayan Halil Bursalı, artık ne yürüyebildi, ne de sol kolunu kullanabildi. Sol gözünün görme yeteneği de yaralanma sonrasında azalan Halil Bursalı, yatağa mahkum kaldı. Şimdi eşinin ve iki çocuğunun yardımıyla yaşamını sürdürmeye çalışan Bursalı, zaman zaman baston yardımıyla attığı birkaç adımla büyük mutluluk yaşar oldu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı