Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mafyanın içinde yer almadım

Futbol Federasyonu eski başkan vekili Hasan Doğan, Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy’un şahsını hedef alan açıklamalarına sert tepki göstererek, "Federasyon içinde maç satılıyor iddiaları ortada dururken, ’Hasan Doğan adam satıyor’ diye ortaya çıkmak gündemi değiştirme amaçlı bir iftiradır" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Doğan şunları söyledi: "Hasan Doğan futbolun içinde olduğu dönemde Levent Bıçakcı gibi Ayhan Bermek gibi temiz toplum, temiz futbol isteyen değerli futbol adamları ile birlikte olmuştur.

Ne bir mafya lideri ne de şikeye, şaibeye bulaşmış bir kişi ile ortak tek bir fotoğrafı yoktur. Dönemimizde temiz futbolu arzulayan kişiler federasyonda güçlenmiş, geçmişinde şike ve şaibe ile anılan kişiler tasviye edilmiştir. Bütün bunlar Bıçakcı liderliğinde yapılırken kendisine ağır hakaretlerle saldıranların bugün Bıçakcı’nın avukatlığına soyunmasını spor kamuoyu ilgiyle takip etmektedir" dedi. Hasan Doğan, "Ulusoy ’Ben değiştim’ diyerek hakkındaki yolsuzlukları üzerine yıktığı 14 kişilik yönetimini sattığını kabul ediyor demektir" ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler