Dünya Haberleri

  Mafyanın çıplak fotoğraflarını yayınladığı kadın polis modellik teklifi aldı!

  Hurriyet.com.tr
  25.04.2016 - 12:30 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz hafta gündeme gelen Meksikalı kadın polis, çıplak fotoğraflarının yayınlanmasından sonra meslekten uzaklaştırılmış ve hayatı kararmıştı. Sosyal medyaya yansıyan fotoğrafları dikkat çeken kadın polis bir modellik ajansı tarafından iş teklifi aldı!

  Monterray polis teşkilatı bağlı olarak Narkotik biriminde çalışan Nidia Garcia, El Cahpo ile mücadelede Meksika polisinin önemli üyelerinden biri olarak görülüyordu. Özel hayatında oldukça beğenilen ve popüler bir kadın olan Garcia, telefonunda sakladığı bazı özel pozlarını kaptırınca hayatı alt üst olmuştu.

  Basına da yansıyan olaylardan sonra meslekten uzaklaştırılan ve ailesiyle büyük sorunlar yaşayan Garcia'nın yaşadıkları büyük ilgi görmüştü. Geçtiğimiz günlerde Garcia'nın hayatında yeni bir gelişme oldu... 

  Facebook üzerinde kendisine yaşadığı olaylar sonrasında destek çıkan takipçilerine teşekkür eden Garcia, aynı zamanda ailesi ve çevresinden özür dileyerek yaptığı şeyin yanlış olduğunu kabul ettiğini söylemiş, verilecek cezaya razı olduğunu belirtmişti. "Kimse mükemmel değil, hepimiz hata yapıyoruz" notuyla duygularını paylaşan iki çocuk annesi genç kadının geçtiğimiz günlerde erkeklere yönelik hazırlanan pek çok magazin dergisinden modellik teklifi aldığı ortaya çıktı.

  Ajanslardan da büyük ilgi gören Garcia'nın söz konusu tekliflerden bunaldığı ve bir karar aşamasında olduğu sosyal medya paylaşımlarından anlaşılıyor. Bu arada Garcia'yı hedef alan El Chapo, Garcia'ya ait olduğunu iddia ettiği yeni bir fotoğrafı daha sosyal medyada paylaştı!

   

   

  Etiketler: kadın polis , çıplak , mafya
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı