« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Madrid'den Ronaldo'ya açık çek

Real Madrid, bir süredir kulüple sorunlar yaşayan Cristiano Ronaldo ile masaya oturup, Portekizli yıldızın kontratını futbol yaşantısının sonuna kadar uzatmayı hedefliyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

tr.eurosport.com'un haberine göre; Avrupa futbolunda son günlerin en fazla speküle edilen konusu sonuçlanmak üzere. Real Madrid’deki mevcut koşullardan memnuniyetsizliğini dile getiren Real Madrid, gün içerisinde Florentino Perez ile görüşecek.

Kulübün Cristiano Ronaldo’yu kulüpten tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarf edeceği ve hatta bu düşünceyi ileriye götürerek, Portekizli yıldıza futbol yaşantısının sonuna kadar Real forması giymeyi teklif edeceği ifade ediliyor.

Ronaldo’nun yeni kontratında sözleşme uzunluğu ve yıllık ücretin değişim göstereceği söylenirken eflatun-beyazlılar, futbolcunun sözleşme koşullarını ‘dünya starı’ olarak belirleyecek. Ronaldo’nun hiçbir şekilde kulüpten ayrılmasını istemeyen Real yönetimi, Portekizli yıldızın sözleşmesini uzatmanın yanında aniden mutsuz olmasının sebeplerini bulmaya çalışacak.

Cristiano Ronaldo’nun bugün, Florentino Perez, Jose Angel Sanchez ile menajeri Jorge Mendes’in katılacağı bir toplantıda yer alması bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler