Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Madonna'nın oğlunun vaftiz töreni yapıldı

  Hürriyet Haber
  22.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 22.12.2000 - 00:01

  Amerikalı pop yıldızı Madonna ile Guy Ritchie'nin bebekleri Rocco'nun, İskoçya'daki Dornoch Katedrali'nde yapılan vaftiz törenine sızan bir şüpheli kişinin yakalandığı bildirildi.

  İskoçya polisinin açıklamasında, 51 yaşında, işsiz olan söz konusu kişinin, törene katılan davetlilerin arasına karıştığı, ancak herhangi bir olaya neden olmadığı belirtildi. Polis, Madonna'nın güvenliğinin hiçbir şekilde tehdit altında olmadığını kaydetti.

  Törenden bir gece önce katedralin tuvaletinde gizlenen kişinin, davetliler tarafından farkedilmediğini belirten polis, bu kişinin vaftiz töreninin bitmesinden bir saat sonra hala katedralde bulunduğunun güvenlik görevlileri tarafından farkedilmesinden sonra yakalandığını açıkladı.

  İskoç Kiliseler Bakanı Susan Brown'un yönettiği ve sinema oyuncusu Gwyneth Paltrow, pop şarkıcısı Sting ve modacı Stella McCartney gibi davetlilerin katıldığı tören, yaklaşık 30 dakika sürdü.

  Madonna'nın oğlunun vaftiz töreninin yapıldığı İskoçya'daki Dornoch köyünde bir kişi daha yakalandı. Polisin açıklamasında, İngiltere'nin güneyinden 33 yaşındaki bir kişinin bu sabah yakalandığı belirtildi. Son 24 saatte Dornoch'ta yakalanan bu ikinci kişinin bugün mahkemeye çıkarılacağı bildirildi, ancak konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verilmedi. Ancak polis, dün gece törenden bir saat sonra yakalanan 51 yaşındaki kişiyle bugün yakalanan kişi arasında bağlantı olup olmadığı konusunda bilgi vermedi. (a.a)
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı