« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maçtan notlar...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hagi hakemin üstüne yürüdü

YEDEK kulübesinde oturmasına rağmen kuralları ihlal edip, sık sık oyun alınana giren Hagi, kendisini ve teknik direktör Lucescu'yu uyaran dördüncü hakem Sadık İlhan'ın üzerine yürüdü. Rumen futbolcu Jardel'in golünden sonra da sahaya girip, sevincini arkadaşları ile paylaştı. Hagi, 2. yarıda oyuna dahil oldu.

İlk kez rakip oldular

G.SARAY'ın golcüsü Serkan Aykut, altyapısından yetiştip yıllarca formasını giydiği Samsunspor'a karşı ilk kez forma giydi. G.Saray'da geçen 4 yıl boyunca Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Bülent Ünder de, yeni takımı Samsun'un başında Galataaray'a karşı ilk kez

sahaya çıktı.

Tafferel’in

tılsımı

bozuldu

Ligin ilk üç haftasında fırtına gibi esen G.Saray'ın büyüsü dünkü maçta bozuldu. Düne kadar kalesinde devleşen ve rakip forvetlere geçit vermeyen Taffarel, önce 55. dakikada Ertuğrul, ardından da 63. dakikada Kenan'ın gollerine engel olamadı. Brezilyalı file bekçisi tam 325 dakika sonra kalesinde gol gördü.

Maça fazla

ilgi yoktu

LİGDE ve Avrupa'da başarıdan başarıya koşan G.Saray, Samsunspor maçında da taraftarından yeterince destek bulamadı. Açık ve kapalı tribünlerde yer yer boşluklar görülürken, karşılaşmayı yaklaşık 15 bin kişi izledi. Yaklaşık 500 Samsunspor taraftarı da takımlarına destek verdi.

Kuş uçmadı

SARI kırmızılı kafilenin Ali Sami Yen Stadı'na girişi sırasında güvenlik güçleri olağanüstü önlemler aldı. G.Saray otobüsünün çevresinde adeta etten duvar ören güvenlik güçleri, kameramanlar ve foto muhabirlerini de çemberin dışında tutarak, görüntü almalarına izin vermedi.

Hakan-Suat

kart cezalısı

G.SARAY, Samsunspor maçında hem 3 puan bıraktı, hem de iki futbolcusu cezalı durama düştü. Hafta içinde Bursaspor'la oynanan erteleme maçında sarı kartları bulunan Hakan ile Suat dünkü karşılaşmada da kart görünce cezalı duruma düştüler. Her iki futbolcu, Kocaeli maçında forma giyemeyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz