« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maçtan Notlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şifo tribündeydi

BEŞİKTAŞ Kaptanı Mehmet Özdilek, sakatlığı nedeniyle forma giyemediği Vanspor maçını tribünde yönetici Ethem Özçelik'le birlikte izledi. Adalesinde çekme olan Mehmet'in yerine Ayhan dört haftalık bir aradan sonra ilk 11'de şans buldu. Sakat olan Ertuğrul'un yerine de Ersen şans buldu.

Vanspor yabancısız

LİGİN son sırasında yer alan Vanspor, Beşiktaş karşısına yabancı futbolcularından yoksun çıktı. Coulibaly ile Oliviera maçı numaralı tribünden izlerken, kart cezası ve sakatlıkları bulunan Furkan ile Bülent de bu maçta yer almadı.

Kongre tribünü!

BEŞİKTAŞ-Vanspor maçında İnönü Stadı'nın Şeref Tribünü, kongre kulisleriyle çalkalandı. Ünal Erkan, Mehmet Gül, Mehmet Kazancı, Serdar Bilgili ve Ferhat Özgen bir tarafta başkanlık için fikir alış verişinde bulunurken diğer tarafta Turgay Ciner ve Zafer Yıldırım durum değerlendirmesi yapıyordu.

Bayram'dan ilk gol

BEŞİKTAŞ'ın Altay'dan transfer ettiği Bayram, siyah beyazlı forma altındaki ilk golünü Vanspor'a attı. Bayram, ‘‘Golümü, transferimde emeği geçen İzmirli yönetici Emin Önal'a hediye ediyorum’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz