Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maçtan notlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Güneş: Umarım Sebat ligde kalır

TRABZONSPOR
Teknik Direktörü Şenol Güneş, maçta üstün olan tarafın kendileri olduğunu söylerken, "Favori olan kazandı" dedi. Akçaabat Sebatspor'un zaman zaman kendilerini zorladığını belirtenGüneş, "Umarım, geçen sezon olduğu gibi bu sezon da kümede kalmayı başarırlar" derken, ilk kez bir resmi maçta oynayan Polonyalı Miroslaw'ın fiziksel eksiğinin bulunduğunu söyledi.

Sahada rakip tribünde dost

KURULDUKLARI
günden beri aralarında hep dostluk ve dayanışma ilişkisi bulunan Akçaabat Sebatspor ile Trabzonspor arasındaki maçta tribünlerde de, sahada da tam bir Fair Play örneği yaşandı. Bordo mavi ve kırmızı beyaz bayraklarıyla yan yana oturan iki takımın taraftarı, futbolculara da çiçek verdi. Şenol Güneş ve Güvenç Kurtar el ele tribünleri selamladılar.

Protestocular kadroya alınmadı

A. Sebat’da hem paralarını alamadıklarını gerekçe gösteren, hem de kaptanlığın Muzaffer yerine Ogün'e verilmesini protesto eden, Sedat ile Abdurrahmandünkü maçın kadrosuna alınmadı. Yeni transferlerden Hasan Özer kasıklarındaki ağrısı olduğu, Ali Eren de kondisyon eksiği nedeniyle kadroya alınmadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz