« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maçtan kısa kısa...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ünlülerden Fener'e destek

Büyük ilgi gören F.Bahçe-Parma maçını, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 1.Ordu Komutanı Çevik Bir, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da bulunduğu bir çok ünlü isim izledi. F.Bahçeli futbolcuların eşleri de karşılaşmayı, VIP Tribünü'nden takip etti.

F.Bahçe'ye Koreli futbolcu geliyor

Sol kanatta Erol'a alternatif olacak futbolcu arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin gündemine şimdi de Güney Kore 1.Ligi takımlarından Chunnam Dragons Kulübü'nde forma giyen Kim Tae Young geldi. Güney Kore Milli Takımı'nda da oynayan 25 yaşındaki Young'un kasetlerinin Löw'e verildiği ve son kararı Alman hocanın vereceği öğrenildi.

Murat Yakın'a sürpriz doğumgünü

Fenerbahçe'nin gurbetçi futbolcusu Murat Yakın, dün 25 yaşına girdi. Yakın için, öğle saatlerinde yapılan antrenmandan sonra, Dereğağzı Tesisleri'nde bütün futbolcuların yer aldığı sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi.

Parma'dan değişik kadro

Parma Teknik Direktörü Alberto Malesani, Fenerbahçe karşısına değişik bir kadro çıkardı. İtalyan Teknik Adam Fuser, Crespo, Boghossian ve Benarrivo gibi yıldız futbolcuları yedek kulübesine çekerken, Vanoli ve Longo gibi isimlere ilk 11'de şans tanıdı.

Parma'yı ele köşeyi dön

F.Bahçeli futbolcular, Parma'yı eledikleri taktirde rekor miktarda prim alacaklar. Başkan Aziz Yıldırım, rakamı resmen açıklamamakla birlikte futbolculara haber göndererek, ‘‘Parma'yı eleyin, açık çeke istediğiniz rakamı yazın’’ dediği öğrenildi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler