"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Macias'lı açılış

Başaran Grup’un Bodrum’da hizmete soktuğu Ramada Otel, renkli bir davetle kapılarını açtı.

Cezayir asıllı Fransız şarkıcı Enrico Macias’ın konser verdiği geceye cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı. Konseri sahne önüne konulan minderlerin üzerinde izleyen konuklar arasında Macias ile özel bir projede çalışmaya hazırlanan Deniz Seki de vardı.

Aile boyu tatil

Ece-Ozan Doğulu çifti, kızları Arya ve Lila ile çıktıkları Bodrum tatiline devam ediyor. Çifte Ece Doğulu’nun kardeşi Beyza ve onun eşi Murat Aslan da eşlik ediyor. Ekip, önceki gün Torba’daki Grand Yazıcı Otel’in iskelesinde, teknelerine geçmek için bot beklerken görüntülendi.

SÜRPRiZ PARTi

Aslan Nakliyat’ın veliahdı Murat Aslan, doğum gününü geçtiğimiz hafta sonu Bodrum’da, eşi Beyza Aslan’ın organize ettiği sürpriz partiyle kutladı. 35 yaşındaki ünlü işadamı için Grand Yazıcı Otel’in iskelesinde düzenlenen partiye çiftin Bodrum’da bulunan yakın dostları katıldı. Kokteylle başlayan, yemekle devam eden parti, gece yarısı 10 kişilik dansçı grubun şovları eşliğinde doğum günü pastasının kesilmesiyle sona erdi.

X