« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maçı kazanacağız

Bu sözler Malmölü oyunculara ait. Beşiktaş’ın eski kalecisi Asper, golcüsü Alves ve kanat oyuncusu Elenga, İstanbul’dan mutlu ayrılacaklarını iddia etti.

Erhan GÜVEN
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ bugün Malmö önünde zor bir sınav verecek. Ancak, İsveç takımı İstanbul’a iddialı geldi. Bir zamanlar siyah beyazlı takımın kalesini koruyan Asper, menajer Bayram Tutumlu aracılığıyla zor maçı kazanacaklarını söyledi.

Başarılı file bekçisi, ‘Bu maçta iyi oynayıp sahadan galibiyetle ayrılacağız. Bizim birçok sakat oyuncumuz var. Anderson ve Litmanen gibi takım için önemli olan oyuncular bu karşılaşmada oynamayacaklar.

Beşiktaş güçlü ama

Fakat biz maça iyi konsantre olursak buradan istediğimiz sonucu çıkarabiliriz’ dedi. Malmö’nün gol kralı olan oyuncusu Alves ve sol kanattaki tehlikeli ismi Josef Elenga, Beşiktaş’ın güçlü bir rakip olduğunu vurgularken şunları söylediler: ‘Biz buraya kazanmaya geldik. Beraberlik ikinci planımız. Antalya’daki hazırlık maçında Beşiktaş’ı yenmeştik. Sonuç olarak Beşiktaş’ı iyi tanıyoruz ve gücünü biliyoruz ama biz de çok iyi bir takımız.’ Bu arada Malmölü fubolcular teknik direktör Tom Prahl’ın Beşiktaş maçının kaybedilmesi durumunda görevine son verileceğini de ifade etti Prahl ise, ‘Beşiktaş’ı Türkiye’de yenmek çok zor. Beraberlik bizim için çok iyi sonuç’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler