« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maçı bırakıp eşini kurtarmaya gitti

New York’lu Antonio Davis, Detroit maçında eşininin bir adamla tartıştığını görünce benchten ayrılıp tribüne çıktı. Adamı salondan çıkarttıran Davis diskalifiye oldu ve 5 maç ceza aldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
NBA’de Detroit Pistons’ın New York Knicks’i 105-79 yendiği maçta ilginç bir olay yaşandı. Uzatmanın bitimine 1:04 dakika kala benchte oturan New York’lu Antonio Davis maçı bırakıp hemen tribüne koştu. Son dakikada iki çocuğuyla birlikte tribünde oturan eşi Kendra’nın bir adamla tartıştığını gören Davis, hemen olay yerine giderek adamla tartıştı. Görevlilerden adamı salondan çıkarmasını isteyen Davis, bu hareketi sonrası diskaliyifiye edildi. Ancak aynı zamanda NBA Oyuncular Birliği Başkanı da olan Davis’e NBA yönetiminden 5 maç ceza verildi. Richard Hamilton 26, Wallace 23 sayı ile sırtladıkları Detroit’i galibiyete taşırken, takımlarının 32. galibiyetini almasında büyük rol oynadı. Eddy Curry’nin 26 sayısına rağmen New York ise üstüste 4. yenilgisini aldı.

Kobe’den 51 sayı

Mike
Bibby ile Kobe Bryant’ın sayı düellosu şeklinde geçen maçta Sacramento Kings konuk ettiği Los Angeles Lakers’ı uzatmada 118-109 yendi. Bibby 40 sayı ile takımını sırtlarken, Sacramento böylece üstüste 3. galibiyetini aldı. 51 sayı atan Bryant’ın çabası Lakers’a yetmedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz