« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maça 9 kişi başladılar 10 kişi bitirdiler

Manisa 1. Amatör Küme (A) Grubu ekiplerinden Çobanisa Belediyespor, Horozköyspor ile oynadığı maça 9 kişi başlarken, daha sonra bir oyuncunun gelmesiyle ilk yarıyı 10 kişi tamamlamasına rağmen, maçın ikinci devresine çıkmadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Manisa'daki Atatürk Olimpik Spor Tesisleri Futbol Sahasında oynanan Horozköyspor maçına 9 kişiyle başlayan Çobanisa Belediyespor, ilk yarının sonlarına doğru Murat Omaç adlı oyuncunun da katılımıyla sahadaki oyuncu sayısı 10'a yükseldi.

İlk yarıyı rakibi karşısında 5-0 geride tamamlayan Çobanisa Belediyespor, ikinci yarıya çıkmadı. Müsabakayla ilgili kararı Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu daha sonra verecek.

Çobanisa Belediyespor Antrenörü İsmal Şahin, müsabakaya 9 kişi başlamalarına rağmen ilerleyen dakikalarında 1 oyuncunun daha takıma dahil olduğunu belirterek, “15 haftadan beri takımı her hafta başka 11'le çıkarmak zorunda kalıyorum. 4 kart cezalısı oyuncumuz var, bazı futbolcular da maça gelmeyince sahaya sürecek 11 kişiyi bulmakta zorluk çekiyorum” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler