« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Maç öncesi bıçaklı kavga

Eskişehirspor-Ankaragücü maçı öncesinde çıkan iki ayrı kavgada 33 yaşındakı Barış Gökduman ile aynı yaştaki Hakan Keleş bıçakla yaralandı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Maçta ise taşkınlık yapan Ankaragücü taraftarları söktükleri koltukları dışarıya ve sahaya attı.

Hoşnudiye Mahallesi Porsuk Bulvarı'ndaki Sıla Kafe adlıişyerinde bugün saat 12.00 sıralarında meydana gelen olayda Ankaragücü taraftarı olduğu belirtilen Barış Gökduman kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından bıçakla karnından ve sırtından yaralandı. Gökduman 112 ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kırmızıtoprak Mahallesi Taşköprü Caddesi'nde saat 13.30 sıralarında meydana gelen diğer olayda ise Ankaragücü taraftarı olduğu bildirilen Hakan Keleş, kimliği belirsiz bir grubun bıçaklı saldırısına uğrayarak sol bacağından yaralandı. Keleş'de kaldırıldığı ESOGÜ Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Polis, olaydan sonra kaçan şüphelileri yakalamaya çalışıyor.

Bu arada Eskişehirspor-Ankaragücü maçını izleyen yaklaşık 500 kadar Ankaragücü taraftarı maçın ilk yarısında tribünde taşkınlık yaptı. Taraftarlar söktükleri koltukları tribünün arkasındaki Taşköprü Caddesi'ne ve saha içerisine attı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz